Szczegóły rozszerzenia World of Warcraft Dragonflight prawdopodobnie wyciekły wraz z datą premiery WOTLK Classic


Szczegóły dotyczące podobno nadchodzącego kolejnego dodatku do World of Warcraft, „Dragonflight”, podobno wyciekły z wyprzedzeniem.

Blizzard ujawni dziś więcej na temat przyszłości World of Warcraft, ale informacje o kolejnym rozszerzeniu gry mogły już się pojawić, w tym logo, rasy, talenty i data premiery. Ponadto przeciek twierdzi, że ma więcej informacji na temat Wrath of the Lich King Classic – klasycznej opcji serwera dla drugiego rozszerzenia World of Warcraft z 2008 roku.

World of Warcraft: Dragonflight to kolejny dodatek do gry na podstawie przecieku strony internetowej

Szczegóły zostały ujawnione w ciągu kilku dni przez użytkownika MMO-Champion „Scaleface”, który dokładnie ujawnił szczegóły dotyczące rozszerzenia Legion 2016 w 2015 roku. Warto zauważyć, że ten przeciek nie udostępnił żadnych istotnych informacji na temat większej liczby ostatnie rozszerzenia Battle for Azeroth i Shadowlands. Użytkownik zaczął dzielić się informacjami o nadchodzącym rozszerzeniu WOW w zeszłym tygodniu iw ciągu kilku dni opublikował kilka postów z rzekomymi nowymi szczegółami. W wątku na forach MMO-Champions jest sporo informacji, więc zamieściliśmy link ze zrzutami ekranu z odpowiednich postów (przez Reddit). Jak już powiedziano, „wyciekły” szczegóły obejmują logo następnego dodatku, potwierdzające jego nazwę – „Dragonflight”

Oprócz logo, kluczowe szczegóły tych „przecieków” obejmują podobno miesiąc premiery Dragonflight, który ma być listopad 2022. Ponadto mówi się, że dodatek będzie zawierał nową grywalną rasę o nazwie „Dracthyr” – humanoid rasa smoków. Mówi się również, że gracze mogą grać jako nowa klasa – przywoływacz. „Scaleface” napisał również, że Dragonflight zobaczy powrót drzewek talentów w stylu klasycznym, chociaż będą tylko dwa drzewa zamiast trzech.

„Wyciek” opublikował również informacje o World of Warcraft Classic. Po WoW Classic i The Burning Crusade Classic, mówi się, że Wrath of the Lich King również otrzyma klasyczną opcję serwera – Wrath of the Lich King Classic ma wystartować we wrześniu.

Podobnie jak w przypadku wszystkich tego rodzaju plotek i przecieków, proszę na razie potraktować powyższe informacje z przymrużeniem oka. Poinformujemy Cię, gdy tylko Blizzard udostępni oficjalne szczegóły dotyczące przyszłości World of Warcraft. Na razie bądźcie czujni i omówcie te „wyciekły” szczegóły dotyczące Dragonflight.

Źródło : https://wccftech.com/world-of-warcraft-dragonflight-wotlk-classic-leak/