Sylvanas Windrunner wróciła do WoW, ale nie tak, jak oczekiwano

Czy jesteś absolutnym fanem Sylvanas Windrunner w World of Warcraft? Cóż, mam dla Ciebie świetną wiadomość! Nowa, niedawno przetworzona transmoga pozwoli ci wcielić się w Sylvanas przed burzliwymi wydarzeniami w WoW Shadowlands. Powiem Wam, że jestem tym bardzo podekscytowany!

Zbroja Transmog ucieleśniająca Królową Banshee

Wygląda na to, że dzięki odkryciu wspaniałych ludzi w Wowhead nadchodząca transmogra zbroi pozwoli ci stylowo skierować swoją wewnętrzną Królową Banshee.

Nosi te ogromne naramienniki ozdobione czaszkami i ciężkie fioletowe rękawice, które są dla niej tak charakterystyczne. Zamiast jego cięższej i ostrzejszej zbroi Shadowlands, mamy okazję odbyć prawdziwą podróż w czasie do czasów Wrath of the Lich King. Jego napierśnik jest skórzany, ozdobiony ozdobnymi wisiorkami, a spodnie są identyczne z modelem WotLK-a.

Na naramiennikach znajdują się także pióra WotLK, a gdy są noszone przez model Krwawych Elfów, podobieństwo jest uderzające. Ponieważ gram Blood Elf Shadow Priest na moim koncie detalicznym, jest to dla mnie prawdopodobnie najlepsza wiadomość roku.

Jednak Wowhead ostrzega, że ​​ta zbroja nie jest obecnie powiązana z żadnymi umiejętnościami ani zdolnościami, więc przeznaczenie Blizzarda pozostaje nieznane. Pozostaję jednak optymistą, ponieważ byłoby to dla mnie spełnienie marzeń nerda.

Moja miłość do Sylvanas

Dlaczego tak bardzo cieszę się z tej transmogi? Cóż, moim pierwszym dużym rozszerzeniem do WoW było Mists of Pandaria, ale zacząłem zarabiać wystarczająco dużo, aby subskrybować, dopóki nie ukazało się Shadowlands. Chociaż rola Sylvanas w ogólnej historii WoW… nie jest wielka, zakochałem się w jej postaci podczas grania w WotLK i Legion i szczerze żałuję, że nie wszystko potoczyło się dla niej inaczej.

Ale dość nostalgii – Mroczna Pani nie aprobuje słabości. Zamiast tego zainstaluj najlepsze dodatki do WoW, aby przygotować się na testy, które czekają na Ciebie w WoW Dragonflight 2.0. Mamy także listę najlepszych postaci z WoW Dragonflight, idealną dla tych z Was, którzy nie grali od jakiegoś czasu, ale są zachwyceni oszałamiającą scenerią zupełnie nowego Emerald Dream.

Źródło: www.bing.com