Sylvanas Windrunner powraca do WoW z niespodzianką

Mówiłem to już wcześniej i powtórzę jeszcze raz: jestem zdecydowanym zwolennikiem Sylvanas Windrunner w World of Warcraft. To prawda, jest absolutnie okropną osobą, ale bez niej MMORPG nie byłoby takie samo. Wyobraźcie sobie więc moją minę, gdy odkryłem nową skórkę na zbroję, która pozwala grać jako Sylvanas przed burzliwymi wydarzeniami w WoW Shadowlands – zaufajcie mi, gdy powiem, że jestem bardzo, bardzo podekscytowany.

Skórka na zbroję Sylvany

Nadchodząca skórka na zbroję, zauważona przez wspaniałych ludzi z Wowhead, pozwoli ci w nienagannym stylu wejść w buty Królowej Banshee.

Nosząc te ogromne naramienniki pokryte czaszkami i ciężkie fioletowe rękawice, które są dla niego charakterystyczne, zamiast cięższej, kolczastej zbroi z Krain Cienia, jest powrotem do stylu Wrath of the Lich King. Jego napierśnik jest ozdobnie wycięty ze skóry z ozdobami, a jego spodnie są dokładnie takie same jak model WotLK.

Naramienniki mają również pióra WotLK, a kiedy nałożysz tę skórkę na zbroję na model Sin’dorei, podobieństwo jest uderzające. Ponieważ na swoim głównym koncie gram Blood Elf Shadow Priest, jest to dla mnie prawdopodobnie najlepsza wiadomość roku.

Skórka na zbroję bez znanego zastosowania

Wowhead wyjaśnia jednak, że wygląd tej zbroi nie odpowiada obecnie żadnym umiejętnościom ani zaklęciom, więc jej przyszłe wykorzystanie przez Blizzarda pozostaje nieznane. Muszę jednak zachować nadzieję, bo byłoby to dla mnie spełnienie marzeń geeka.

Po co ? Cóż, moim pierwszym dużym rozszerzeniem do WoW było Mists of Pandaria, ale nie zacząłem zarabiać wystarczająco dużo, aby pozwolić sobie na subskrypcję, dopóki nie ukazało się Shadowlands. Chociaż rola Sylvanas w ogólnej historii WoW… pozostawia wiele do życzenia, zakochałem się w jej postaci powracającej do gry WotLK i Legion i szczerze żałuję, że wszystko potoczyło się dla niej inaczej.

Ale dość nostalgii – Mroczna Pani nie aprobuje słabości. Zamiast tego zainstaluj najlepsze dodatki do WoW, aby być gotowym na testy, które czekają na Ciebie w WoW Dragonflight 2.0. Mamy także listę poziomów WoW Dragonflight, która jest idealna dla tych z Was, których nie było przez jakiś czas, ale przyciągają oszałamiające krajobrazy zupełnie nowego Emerald Dream.

Źródło: www.bing.com