Sylvanas Windrunner powraca do WoW z niespodzianką

Fani World of Warcraft będą zachwyceni najnowszym odkryciem ekspertów z Wowhead: nową transmogą pancerza inspirowaną Sylvanas Windrunner. Pozwoli graczom wcielić się w Królową Banshee, jaką była przed burzliwymi wydarzeniami w Shadowlands. Wyjątkowa okazja, aby ponownie przeżyć epokę, gdy Sylvanas królowała niepodzielnie.

Styl vintage dla fanów Sylvanas

W tym nowym transmogu honorowe miejsce zajmują kultowe detale Sylvanas. Uważamy, że ogromne naramienniki ozdobione czaszkami i fioletowe rękawice są dla niej tak charakterystyczne. Jednak zamiast jego ciężkiego, spiczastego stroju Shadowlands, zostajemy przeniesieni w czasie do czasów Wrath of the Lich King. Skrócony, zdobiony skórzany tułów i spodnie są takie same, jak te noszone w epoce WotLK.

Naramienniki są również ozdobione typowymi piórami WotLK, a podczas używania transmogu na modelu Krwawych Elfów podobieństwo jest uderzające. Dla mnie to najlepsza wiadomość roku, biorąc pod uwagę, że gram Blood Elf Shadow Priest na moim koncie detalicznym.

Przyszłość transmogu

Jednak Wowhead przypomina nam, że ta zbroja nie jest obecnie powiązana z żadnymi umiejętnościami ani zdolnościami, pozostawiając pewną tajemnicę co do tego, jak Blizzard będzie jej używał w przyszłości. Pozostaję jednak pełen nadziei, ponieważ byłoby to dla mnie spełnieniem marzeń nerda.

Skąd tyle emocji? Moim pierwszym ważnym momentem w WoW był dodatek Mists of Pandaria, ale zacząłem zarabiać wystarczająco dużo, aby subskrybować, dopóki nie ukazało się Shadowlands. Chociaż rola Sylvanas w historii WoW-a nie jest zbyt chwalebna, zakochałem się w jej postaci podczas grania w WotLK i Legion i szczerze żałowałem, że nie wszystko potoczyło się dla niej inaczej.

Ale wracając do naszego punktu – Ciemna Pani nie aprobuje słabości. Zamiast tego zainstaluj najlepsze dodatki do WoW, aby być gotowym na testy, które czekają na Ciebie w WoW Dragonflight 2.0. Mamy także tabelę liderów poziomów WoW Dragonflight, idealną dla tych z Was, którzy byli z dala od gry przez jakiś czas, ale przyciągają ich oszałamiające krajobrazy zupełnie nowego Emerald Dream.

Źródło: www.bing.com