Sylvanas Windrunner powraca do WoW, ale nie w taki sposób, w jaki się spodziewałeś.

Czy jesteś fanem Sylvanas Windrunner w World of Warcraft? Przygotuj się więc, bo nowy transmog może pozwolić ci wskoczyć w buty dawnej Królowej Banshee. Wyciek danych ujawnił nowy zestaw zbroi, który pozwoli ci przeżyć historyczne chwile z WoW Shadowlands. I powiem Wam, że jestem tym niezwykle podekscytowany.

Powrót do przeszłości

Według informacji uzyskanych przez specjalistów Wowhead, ten nowy transmog pozwoli na nowo odkryć styl tak charakterystyczny dla Sylvanas przed burzliwymi wydarzeniami z Shadowlands. Jego charakterystyczne naramienniki ozdobione czaszkami i ciężkie fioletowe rękawice powracają, pozostawiając cięższą, kolczastą zbroję Shadowlands. Jego napierśnik jest wykonany z tej samej ozdobnej skóry z dodatkami, a spodnie są identyczne z modelem z Wrath of the Lich King.

Naramienniki są również ozdobione charakterystycznymi piórami Wrath of the Lich King, a po nałożeniu transmogu na model Krwawych Elfów podobieństwo jest uderzające. Jako gracz Blood Elf Shadow Priest na moim głównym koncie, ta wiadomość jest dla mnie bez wątpienia najlepszą wiadomością roku.

Jednak Wowhead wyjaśnia, że ​​ta zbroja nie jest obecnie powiązana z żadnymi umiejętnościami ani zdolnościami, pozostawiając korzystanie z niej przez Blizzarda tajemnicą. Ale nie tracę nadziei, bo byłoby to dla mnie spełnienie marzeń maniaka.

Podziw dla Sylvanas

Skąd taki entuzjazm? Cóż, moim pierwszym dużym dodatkiem do WoW-a był Mists of Pandaria, ale nie miałem wystarczająco dużo pieniędzy, aby subskrybować, dopóki nie ukazało się Shadowlands. Chociaż rola Sylvanas w ogólnej historii WoW-a nie jest idealna, zakochałem się w jej postaci podczas grania w Wrath of the Lich King i Legion i szczerze żałuję, że dla niej wszystko potoczyło się inaczej.

Ale dość moich wspomnień – Mroczna Pani nie aprobuje słabości. Zamiast tego przygotuj się, instalując najlepsze dodatki do WoW, aby być gotowym na stawienie czoła próbom, które czekają na Ciebie w WoW Dragonflight 2.0. Mamy także ranking poziomów WoW Dragonflight, idealny dla tych z Was, których nie było przez jakiś czas, ale przyciąga piękna sceneria zupełnie nowego Emerald Dream.

Źródło: www.bing.com