Sylvanas Windrunner powraca do WoW, ale nie tak, jak oczekiwano.

Czy jesteś zagorzałym fanem Sylvanas Windrunner? Przygotujcie się więc, ponieważ eksperci z Wowhead właśnie zauważyli nowy transmog występujący w wersji sprzed World of Warcraft: Shadowlands. I zapewniam, że jestem niezwykle podekscytowany tym pomysłem!

Nostalgia przeszłości

Dzięki tej nowej skórce możesz wcielić się w Królową Banshee, jaką była w czasach Wrath of the Lich King. Będziesz mógł założyć jego imponujące naramienniki ozdobione czaszkami i charakterystyczne fioletowe rękawice. Wyjdź ze swojej cięższej i bardziej spiczastej zbroi z Shadowlands, tutaj jest prawdziwa podróż w przeszłość. Jego krótki skórzany napierśnik ozdobiony dekoracjami i spodnie są identyczne z tymi, które można zobaczyć w Wrath of the Lich King.

Zwróć uwagę, że charakterystyczne pióra Wrath of the Lich King znajdują się również na naramiennikach tej transmogryfikacji. Kiedy umieścisz go na postaci Krwawego Elfa, podobieństwo jest uderzające. Osobiście, jako Kapłan Cienia Krwawych Elfów, jest to dla mnie po prostu najlepsza wiadomość roku.

Niepewna przydatność

Jednak Wowhead ostrzega, że ​​ta zbroja nie jest obecnie powiązana z żadnymi zaklęciami ani umiejętnościami, pozostawiając pewną tajemnicę co do jej przyszłej przydatności. Niemniej jednak pozostaję pełen nadziei, ponieważ dla mnie marzeniem absolutnego fana byłoby zobaczenie tego transmoga zintegrowanego z grą.

Fan, który nie rozpacza

Jak się tu dostałem, pytasz? Cóż, moim pierwszym dużym rozszerzeniem do WoW było Mists of Pandaria, ale dopiero po wydaniu Shadowlands mogłem w końcu pozwolić sobie na subskrypcję. Następnie odkryłem historię Sylvanas, grając w Wrath of the Lich King i Legion, i szczerze chciałem, żeby wszystko potoczyło się dla niej inaczej.

Ale dość nostalgii! Ciemna Pani nie aprobuje słabości. Zamiast więc oddawać się żalom, przygotuj się, instalując najlepsze dodatki do WoW, aby być gotowym na wyzwania, które czekają na Ciebie w WoW: Dragonflight 2.0. A jeśli nie było Cię przez jakiś czas, koniecznie sprawdź naszą listę najlepszych klas w WoW Dragonflight, idealnych do zmiany orientacji i cieszenia się oszałamiającymi środowiskami zupełnie nowego Emerald Dream.

Źródło: www.bing.com