Sylvanas Windrunner powraca do WoW-a w nieoczekiwany sposób

Jeśli jesteś fanem Sylvanas Windrunner w World of Warcraft, przygotuj się na ekscytację. Nowy wyciek danych ujawnia strój do transmogryfikacji, który pozwoli ci wśliznąć się w skórę Królowej Banshee, taką jaką była przed burzliwymi wydarzeniami z rozszerzenia WoW Shadowlands. Prawdziwa gratka dla fanów tej kultowej postaci.

Powrót do przeszłości

Ten nowy strój, dostrzeżony przez ekspertów z Wowhead, pozwoli Ci odtworzyć kultowy wygląd Sylvanas z dużą wiernością. Jego charakterystyczne epolety w kształcie czaszek i fioletowe rękawice, które kontrastują z jego cięższą, kolczastą zbroją Shadowlands, powracają w stylu inspirowanym rozszerzeniem Wrath of the Lich King. Popiersie jest reprodukcją jej ozdobnego skórzanego gorsetu z tymi samymi ozdobnymi detalami, a spodnie są identyczne z dodatkiem WotLK.

Na naramiennikach zachowały się również słynne pióra WotLK, a gdy użyjesz tego stroju na modelu Krwawych Elfów, podobieństwo jest uderzające. Jako gracz Blood Elf Shadow Priest na moim koncie detalicznym, jest to prawdopodobnie najlepsza wiadomość, jaką usłyszałem w tym roku.

Strój pełen obietnic

Wowhead ostrzega jednak, że ten strój nie jest obecnie powiązany z żadnymi umiejętnościami ani zdolnościami, więc trudno przewidzieć, jak Blizzard dobrze go wykorzysta. Niemniej jednak pozostaję pełen nadziei, ponieważ byłoby to dla mnie spełnienie marzeń fanów.

Po co ? Moim pierwszym dużym rozszerzeniem do WoWa było Mists of Pandaria, ale nie miałem wystarczająco dużo pieniędzy, aby zapłacić za subskrypcję, dopóki nie ukazało się Shadowlands. Chociaż rola Sylvanas w ogólnej historii WoW-a nie jest najważniejsza, podczas grania w WotLK i Legion przyciągnęła mnie jej postać i szczerze żałuję, że wszystko potoczyło się dla niej inaczej.

Ale dość wspomnień – Mroczna Pani nie toleruje słabości. Zamiast tego przygotuj się, instalując najlepsze dodatki do WoW, aby być gotowym na wyzwania, które czekają na Ciebie w WoW Dragonflight 2.0. Mamy także tabelę rankingów poziomów WoW Dragonflight, idealną dla tych z Was, którzy nie grali od jakiegoś czasu, ale przyciągają ich oszałamiające krajobrazy zupełnie nowego Emerald Dream.

Źródło: www.pcgamesn.com