Sylvanas Windrunner powraca do WoW-a w nieoczekiwany sposób

Jeśli jesteś fanem Sylvanas Windrunner w World of Warcraft, przygotuj się na zachwycenie. Nowy transmog oparty na danych pozwoli ci wcielić się w Królową Banshee przed burzliwymi wydarzeniami w WoW Shadowlands. Doskonała okazja, aby ponownie przeżyć wspaniałe chwile tej kultowej postaci.

Powrót do przeszłości

Ta transmogryfikowana zbroja, dostrzeżona przez koneserów w Wowhead, da ci możliwość włożenia się w strój Sylvanas, tak jak była w czasach Wrath of the Lich King. Będziesz mógł nosić słynne naramienniki ozdobione czaszkami i charakterystyczne dla Królowej Banshee fioletowe rękawice. Jego pierś będzie również wyposażona w skórzaną zbroję ozdobioną wisiorkami, a spodnie będą identyczne z tamtymi z tamtych czasów.

Na naramiennikach znajdują się również charakterystyczne dla Wrath of the Lich King pióra, zapewniające uderzające podobieństwo do oryginalnej postaci. Dla mnie, jako gracza Blood Elf Shadow Priest, jest to najlepsza wiadomość roku.

Nieodkryty potencjał

Wowhead zaznacza jednak, że zbroja ta nie jest obecnie powiązana z żadnymi zaklęciami ani umiejętnościami, w związku z czym nie jest jeszcze przesądzone jej przyszłe wykorzystanie przez Blizzarda. Pozostaję jednak pełen nadziei, bo ten transmog byłby dla mnie prawdziwym marzeniem geeka.

Po co ? Mój pierwszy kontakt z World of Warcraft datuje się od rozszerzenia Mists of Pandaria, ale dopiero wraz z pojawieniem się Shadowlands mogłem sobie pozwolić na abonament. Chociaż rola Sylvanas w historii WoW-a nie jest najwspanialsza, pokochałem tę postać grając w dodatki WotLK i Legion. Naprawdę chciałbym, żeby wszystko potoczyło się dla niej inaczej.

Ale dość nostalgii – Mroczna Pani nie docenia słabości. Zamiast tego przygotuj się, instalując najlepsze dodatki do WoW, abyś był gotowy na wyzwania, które czekają na Ciebie w WoW Dragonflight 2.0. Mamy także listę najlepszego sprzętu w WoW Dragonflight, idealną dla tych z Was, którzy zostali w tyle, ale zakochali się w oszałamiającej scenerii Emerald Dream.

Źródło: www.bing.com