Sylvanas Windrunner powraca do WoW-a, ale w nieoczekiwany sposób

Czy jesteś fanem World of Warcraft? Spodoba ci się ta nowa funkcja oparta na danych, o której ci dzisiaj opowiem. Przygotuj się na zanurzenie w uniwersum Sylvanas Windrunner, charakterystycznej Banshee Queen w grze.Dzięki nowej transmogryfikacji będziesz mógł założyć jej stare stroje, te sprzed burzliwych wydarzeń z Shadowlands. Mówię ci, jestem bardzo, bardzo podekscytowany.

Ikoniczne stroje

Odkryty przez ekspertów z Wowhead, ten nowy transmog pozwoli Ci przemienić się w prawdziwą Królową Banshee. Zostaną zaprezentowane charakterystyczne dla Sylvanas naramienniki z czaszkami i fioletowe rękawice w stylu przypominającym Wrath of the Lich King. Jeśli jesteś fanem tego aspektu Sylvanas, będziesz zachwycony jej skórzanym napierśnikiem ozdobionym ozdobnymi detalami, a także spodniami identycznymi z tymi z ery WotLK.

Nawet charakterystyczne dla WotLK pióra zdobią naramienniki. A kiedy nosisz tę transmogryfikację z modelem Krwawych Elfów, podobieństwo jest uderzające. Jako kapłan cienia Krwawych Elfów mogę się tylko cieszyć z tej wiadomości.

Niepewna przyszłość

Jednakże Wowhead pragnie wyjaśnić, że ta zbroja nie wydaje się obecnie powiązana z żadnymi zaklęciami ani zdolnościami, więc jej przyszłe zastosowanie pozostaje nieznane. Pozostaję jednak pełen nadziei, bo byłoby to dla mnie spełnienie marzeń każdego fana. Po co ? Bo kiedy zaczynałem grać w WoW, to było to z Mists of Pandaria, ale nie było mnie stać na abonament, dopóki nie ukazało się Shadowlands. Następnie odkryłem postać Sylvanas, grając w dodatki WotLK i Legion, i chciałem, aby jej historia potoczyła się inaczej.

Ale dość nostalgii, Czarna Królowa nie lubi słabości. Więc nie czekaj dłużej, zainstaluj najlepsze dodatki do WoW, aby być gotowym na wyzwania WoW Dragonflight 2.0. Mamy także ranking najlepszych postaci z WoW Dragonflight, idealny dla tych z Was, których nie było przez jakiś czas, ale kusi ich oszałamiająca sceneria zupełnie nowego Emerald Dream.

Źródło: www.bing.com