Stormgate: Nowa gra strategiczna od poprzednich twórców Warcraft 3 i StarCraft 2, wypróbuj wersję demonstracyjną już teraz

Odkryj Stormgate, nową grę RTS, która może zrewolucjonizować ten gatunek.

Nowe dzieło opracowane przez weteranów branży RTS

Stormgate to wynik pracy zespołu weteranów branży RTS, pracujących wcześniej w Blizzard, stojących za kultowymi grami, takimi jak Warcraft III i StarCraft II. Gra obiecuje na nowo odkryć ten gatunek i zaoferować wyjątkowe wrażenia z gry.

Podczas Steam Next Fest ku uciesze fanów RTS-ów zaprezentowano wersję demonstracyjną Stormgate. To demo, dostępne do 12 lutego 2024 r., oferuje obsługę technologii DLSS 3 Frame Generation dla posiadaczy kart graficznych GeForce RTX z serii 40. Dodatkowo w wersję demonstracyjną można także grać za pośrednictwem usługi gier w chmurze GeForce Now.

Epickie bitwy i rosnąca kampania

Dzięki uniwersum science fiction Stormgate jest bliższe duchowi StarCrafta niż Warcraft. Gra kładzie nacisk na epickie bitwy na dużą skalę, w których biorą udział armie, pojazdy i duża siła ognia. Pomimo premiery zaplanowanej na połowę 2024 roku, gra wciąż znajduje się w fazie rozwoju.

Stormgate przyjmuje tradycyjną prezentację RTS, oferując widok z góry na dół, przypominający uniwersum StarCraft. Żywy styl graficzny nawiązuje do stylu Blizzarda, a kampania gry z biegiem czasu będzie się rozwijać i ulepszać. Oprócz tego gra będzie zawierać istotne elementy RTS, takie jak tryb współpracy przeciwko sztucznej inteligencji na niestandardowych mapach i konkurencyjny tryb wieloosobowy w rozgrywkach 1 na 1 lub 3 na 3.

Rewolucjonizuje gatunek RTS

Pomimo upadku gatunku RTS, gry takie jak Warcraft, StarCraft, Command & Conquer, Age of Empires, Total Annihilation i Supreme Commander odcisnęły swoje piętno na historii gier komputerowych. Premiera Stormgate to zatem doskonała wiadomość dla fanów gatunku i obietnica zaoferowania wrażeń z gry wykorzystujących całe bogactwo nowych technologii.

Opracowany na silniku Unreal Engine 5 i finansowany ze środków crowdfundingowych, Stormgate zapewnia zapierającą dech w piersiach jakość wizualną. Dzięki doświadczonemu zespołowi i ambicjom ponownego odkrycia gatunku, ten nowy tytuł z pewnością będzie obowiązkowy dla fanów RTS.

Źródło: www.bing.com