Statystyki z pierwszego tygodnia World Of Warcraft Classic Hardkor: uważajcie na górników koboldów!

Pierwszy tydzień World of Warcraft Classic Hardcorowy był trudny – prawie 100 000 postaci zginęło w ciągu 24 godzin od specjalnego uruchomienia serwera MMORPG. Głównymi przyczynami tych zgonów są koboldowi górnicy, wendigo, upadki, spotkania PvP i stwory Voidwalkerów. Śmierć w WoW Classic Hardkor oznacza koniec Twojej postaci i rozpoczęcie od początku. W miarę upływu tygodnia liczba zgonów znacznie rosła, osiągając średni poziom 10. Najbardziej faworyzowane były postacie ludzkie, a za nimi plasowały się nocne elfy i nieumarli. Spośród różnych klas najpopularniejszymi byli wojownicy, myśliwi, złodzieje i magowie, natomiast najrzadziej wybierani byli szamani, paladyni i druidzi.

Mak’Gora walczy na śmierć i życie

Jedną z wyróżniających się cech rozgrywki Hardkor Classic były pojedynki Mak’Gora na śmierć i życie. Należy zauważyć, że postać na poziomie 40 była najwyższym poziomem straconym w tych pojedynkach, a jeden imponujący gracz wygrał 15 pojedynków z rzędu.

Te makabryczne liczby pokazują intensywność i ryzyko związane z bezlitosnym światem WoW Classic Hardkor. Wytrwałość i determinacja graczy zostaną wystawione na próbę i tylko najsilniejsi przeżyją.

Oczywiste jest, że World of Warcraft Classic Hardkor generuje wiele emocji i nadal wciąga graczy w to ostateczne wyzwanie. Czy potrafisz przetrwać w tym bezlitosnym świecie i osiągnąć wyżyny chwały? Podejmij wyzwanie i przekonaj się sam w WoW Classic Hardkor!

Źródło: www.bing.com