„Stary świat” World of Warcraft może otrzymać pierwszą aktualizację od ponad dekady


Pomiędzy radykalnymi i ekscytującymi dodatkami z jednego lub drugiego rozszerzenia, minęło trochę czasu, odkąd starsze sekcje Azeroth w World of Warcraft otrzymały trochę TLC. Ale orleoki Redditor odkrył pewne dowody, które sugerują, że wkrótce może pojawić się metamorfoza Kalimdoru i Wschodnich Królestw.

Publikując na r/wow, użytkownik Reddita, Nilocor, ujawnił, że znalazł nowe modele niektórych ludzkich budynków ukrytych w kodzie aktualizacji WoW 9.1. Zaktualizowane budynki, w tym domki i karczma, wyglądają ciemniej niż ich obecnie wdrożone odpowiedniki, ale prawdopodobnie rozjaśnią się, gdy zostaną dodane do gry i będą mogły wchodzić w interakcje z dynamicznymi systemami oświetlenia gry.

Spekulacje, co zrozumiałe, nasiliły się po tym odkryciu, a niektórzy gracze spodziewają się powrotu do tych ziem, znanych potocznie jako „stary świat”, w przyszłej aktualizacji 10.0. Alternatywnie, może to być pierwsza sugestia ogromnej przebudowy świata jako całości, aktualizacji zasobów o nowe tekstury i modele, zaczynając od najstarszych terytoriów Azeroth.

W każdym razie ten niedawny przeciek z pewnością kiwnął językami graczy na temat tego, co może oznaczać. Niezależnie od tego, czy jest to drobna modernizacja niektórych starszych, lubianych obszarów, czy oznaki wielkich rzeczy, które nadejdą, Blizzard wyraźnie nadal inwestuje w utrzymywanie interesujących rzeczy w WoW.Source : https://www.gamepur.com/news/world-of-warcrafts-old-world-could-be-getting-its-first-update-in-over-a-decade