Sprawdź talent Rider of the Apocalypse Death Knight w WoW

Blizzard ujawnia nowe drzewka talentów heroicznych przed premierą World of Warcraft: The War Within jeszcze w tym roku. Jednym z najbardziej przerażających nazwany jest Jeźdźca Apokalipsy Rycerz Śmierci i wydaje się, że jest to obecnie jeden z najlepiej zaprojektowanych archetypów.

Rycerz Śmierci Jeźdźca Apokalipsy: kompletne drzewo talentów

Dla tych, którzy nie wiedzą, Heroiczne Talenty to próba dewelopera, aby dodać głębi systemowi klas w WoW. Te nowe drzewka działają niezależnie od istniejących talentów, ale mają na celu zwiększenie możliwości dostosowania każdej specjalizacji.

Każda klasa ma dostęp do trzech zestawów talentów bohaterskich. Gracze mogą wybierać pomiędzy dwoma, w zależności od wybranej specjalizacji. Wyjątkami od tej reguły są Druidzi, którzy mają czterech, i Łowcy Demonów, którzy mają tylko dwa.

Całkowite odszyfrowanie Heroicznego Drzewa Talentów Jeźdźca Apokalipsy Rycerza Śmierci

Wszystkie ujawnione Talenty Bohaterskie działają według podobnego systemu, a Rycerz Śmierci nie jest wyjątkiem. Na początku i na końcu drzewa talenty Pieczęć i Punkty wyznaczają cechy charakterystyczne. W międzyczasie gracze mogą wybierać pomiędzy trzema rzędami talentów. W przypadku Jeźdźca Apokalipsy Rycerza Śmierci zarówno Frost, jak i Unholy mogą skorzystać z jego zalet.

Ze wszystkich ujawnionych do tej pory drzew talentów, Rycerz Śmierci Jeźdźca Apokalipsy może być najfajniejszym tematycznie. Oto pełna lista ujawnionych dotychczas talentów.

Źródło: www.bing.com