Sprawdź następną aktualizację Warcraft: Cataclysm – Kompletny przewodnik

Klasyczna gra Warcraft wkrótce otrzyma aktualizację Cataclysm pod koniec miesiąca.

Co to jest aktualizacja Cataclysm

Kiedy WoW zyskał popularność w 2010 roku, okrutny Lich King został zastąpiony aktualizacją Cataclysm, wprowadzającą nowe pustkowia i najazdy, w tym poziom heroiczny.

Ta aktualizacja przypomina o tym samym doświadczeniu i wszyscy gracze powinni przygotować się na podobną rozgrywkę, rozwijając swoje postacie, opanowując profesje i kończąc najazdy Króla Lisza, aby zdobyć aktualną broń i zbroję potrzebną do najazdów Cataclysm.

Aktualizuj historię

Świat Warcraft zmienia się po tym, jak Deathwing uwalnia swój gniew, niszcząc znane krainy i otwierając przed graczami nowe zadania i najazdy o różnym poziomie trudności.

Czego się spodziewać po premierze

Gracze z postaciami na poziomie 80 będą mogli odkrywać nowe obszary i mechaniki, nowe rajdy, strefy PvP i wiele więcej.

Zmiany, których można się spodziewać po przejściu aktualizacji Lich King do Cataclysm

Wiele mechanik Lich Kinga zostanie zmienionych lub zastąpionych po wydaniu Cataclysm, więc gracze powinni przygotować się na to z wyprzedzeniem.

Zmiany w systemie zadań i osiągnięć

Po wydaniu aktualizacji nowa zawartość zastąpi stare zadania, dlatego zaleca się wykonanie wszystkich zadań przed aktualizacją i zebranie złota w grze, które przyda się w przyszłości.

Podsumowując, aktualizacja Cataclysm tchnie nowe życie w World of Warcraft Classic dzięki trudniejszym zadaniom i rajdom, nowemu interfejsowi i większej zawartości. Aby w pełni wykorzystać tę aktualizację, należy się odpowiednio przygotować.

Źródło: www.androidheadlines.com