Sprawdź już dziś nowe zmiany w klasach World of Warcraft

World of Warcraft: nowe aktualizacje Sezonu Odkryć

Na dzisiaj planowane są nowe zmiany na serwerach Sezonu Odkryć World of Warcraft, obejmujące trzy klasy, które otrzymają zmiany. W tej aktualizacji dwie klasy (Czarnoksiężnicy i Szamani) skorzystają ze wzmocnień, podczas gdy Łowcy doświadczą bezpośredniego osłabienia. Pomimo względnej lekkości dzisiejszych notatek o łatce WoW SoD w porównaniu z niektórymi nowszymi aktualizacjami gry, oczekuje się znaczących zmian w przypadku tych klas, które będą miały wpływ na ich rozgrywkę w całej trzeciej fazie SoD. Wszystkie informacje o łatce do dzisiejszej aktualizacji WoW SoD zostały szczegółowo opisane przez Blizzarda w niedawnym niebieskim poście.

Oto wszystkie zmiany, które pojawią się dzisiaj w WoW Season of Discovery, wraz z kilkoma kluczowymi spostrzeżeniami. Pełna aktualizacja WoW Season of Discovery 30 kwietnia: Tylko kilka klas otrzymuje poprawki. Zrzut ekranu wykonany przez Dot Esports

Aktualizacja balansu klas w fazie trzeciej WoW SoD na 30 kwietnia

Myśliwy: Zmniejszono dodatkowe obrażenia zapewniane przez Furię Raptora o pięć procent. Zwój Mistrzostwa Bestii zwiększa teraz obrażenia twojego zwierzaka o 10 procent mniej.

Szaman: Zwiększono szansę na aktywację Rolling Thunder z 30 procent do 50 procent. Scorch (Scroll) zapewnia teraz „znaczną” premię do mocy zaklęć podczas używania Broni Ognistego Języka.

Czarodziej: Summon korzysta teraz ze zwoju Pandemii przy zadawaniu trafień krytycznych. Przywołanie działa również stycznie z Niestabilnym Uczuciem.

Kluczowe punkty z aktualizacji WoW SoD z 30 kwietnia

Szamani i Czarnoksiężnicy otrzymali solidne wzmocnienia interakcji niektórych ich umiejętności. W ostatnich aktualizacjach Blizzard zwraca szczególną uwagę na szamanów, a klasa ta może w dalszym ciągu wspinać się w rankingach DPS w miarę postępu trzeciej fazy. Czas pokaże, jak skuteczni będą Szamani w DPS, gdy w fazie czwartej zostaną wprowadzone runy i elementy wyposażenia na poziomie 60, ale jeśli niektóre z tych podstawowych wzmocnień pozostaną na swoim miejscu do tego czasu, klasa ta może później być potajemnie potężna.

Osłabienia Łowców powinny ich nieco osłabić, ale nie spodziewamy się żadnych większych zmian. Łowcy zawsze byli jednymi z najbardziej niezawodnych i łatwych do opanowania DPS w WoW, tradycyjnie, ale niektóre z drobnych dodatków, które otrzymali poprzez runy SoD, sprawiły, że byli trochę zbyt niezawodni w sezonie klasycznym.

Źródło: dotesports.com