Społeczność WoW obawia się, że „całkiem zła” specjalizacja ucierpi w Sezonie Odkryć

Premiera World of Warcraft: Season of Discovery planowana jest na koniec listopada, a gracze debatują, które klasy sprawdzą się najlepiej. Na podstawie obecnie dostępnych informacji wiele osób obawia się, że jedna specjalizacja może być znacznie gorsza od innych.

Próba rewolucji u Blizzarda

Dla tych, którzy nie wiedzą, Sezon Odkryć to próba Blizzarda, aby w końcu dostarczyć Classic+, tryb gry, o który społeczność prosiła od dawna. W tym nowym trybie chcą wstrząsnąć oryginalną formułą, co prowadzi do wielu spekulacji na temat gotowego produktu.

Gra pozwoli graczom zdobyć nowe zdolności dla swojej klasy i pełnić role niemożliwe wcześniej w podstawowej wersji gry.Wszystkie te nowe opcje doprowadziły do ​​poważnej debaty wśród potencjalnych graczy na temat tego, które klasy/specjalizacje będą się wyróżniać, a które spóźnić się.

Obawy dotyczące Kapłana Cienia

Teraz wielu wyraziło zaniepokojenie w mediach społecznościowych, że specjalizacja Shadow Priest może ponieść jedną z największych przegranych po premierze gry.

W poście na Reddicie użytkownik podzielił się swoimi obawami dotyczącymi stanu Kapłana Cienia na początku Sezonu Odkryć.

Chociaż jest to częściowo spekulacja, mamy całkiem niezłe pojęcie o tym, jak będzie wyglądać każda klasa, dzięki efektom Run i istniejącej wiedzy na temat klasy Waniliowej. Autor posta skupia się głównie na zużyciu many, historycznie istotnej kwestii dla tej klasy, ale to nie wszystko.

Wielu szybko wyraziło swoją zgodę, wskazując inne powody, dla których Kapłan Cienia może ucierpieć, w tym początkowe poziomowanie.

Cokolwiek stanie się w Sezonie Odkryć, gracze WoW prawdopodobnie odejdą od klas, do których są przyzwyczajeni, po ogromnych zmianach w ich działaniu. Ponieważ data premiery została ustalona na 30 listopada, nie będziemy musieli długo czekać, aby się o tym przekonać.

Źródło: www.dexerto.com