Sodapoppin odegrał role w WoW w sypialni — ale to nie jest to, o czym myślisz


W tym momencie wśród zwykłych widzów Twitcha powszechnie wiadomo, że Sodapoppin bierze Klasyka World of Warcraft tak poważnie, jak tylko można, ale dzisiaj osiągnął nowy poziom.

Popularny twórca, zrównując się ze swoją dziewczyną i VTuber Veibae, przyznał, że ma obsesję na punkcie Wow zakradł się do sypialni pewnego wieczoru, ale nie było to w zmysłowy sposób, jakiego można by się spodziewać.

„W pewnym momencie [Vei] i strasznie się upiłem i szliśmy spać – powiedział. „Byliśmy w łóżku, rozmawiamy zapętleni i odgrywaliśmy rolę jeden na jeden w World of Warcraft. … Zrobiliśmy to. Czego się wstydzić? To słodkie. … To jest cholernie słodkie.

Soda opisał pojedynek, wypowiadając na głos umiejętności, których użyje, i powiedział, że Vei w odpowiedzi powie, jakich umiejętności użyje w hipotetycznej sytuacji. Biorąc pod uwagę naturę niektórych zdolności Sody, takich jak „skok”, można by pomyśleć, że ta dwójka robiła coś więcej niż tylko rozmawianie.

Ale jak rozumie każdy, kto oglądał Sodę, wszystko zależy od biznesu, jeśli chodzi o grę w Druida w Wow. Chociaż stwierdził, że interakcja z naukowcami jest urocza, Vei nie podzielał podobnych uczuć.

— To krępujące — powiedziała Vei. „To nie jest słodkie. Ludzie się z nas śmieją. Nikt nie mówi „aw”. Kurewsko się śmieją.

Trudno sobie jednak wyobrazić, że ta historia sprawiła, że ​​Soda miał zbyt wiele kłopotów ze swoją przyjaciółką. Pomimo wyrażenia swojej dezaprobaty dla historii, obaj twórcy byli pełni śmiechu, gdy widzowie kontynuowali odgrywanie ról.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6333566b5baf420db8e2eb86a624df78&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fnews%2Fsodapoppin-did-wow-roleplay-in-the-bedroom-but-its-not-what-you-think&c=13542679108462723796&mkt=fr-fr