Sodapoppin krytykuje Pokimane za brak zaangażowania w WoW Classic Hardkor: „Zostanie zbanowana”

Sodapoppin wzywa Pokimane, aby zaczął grać w World of Warcraft ze swoją grupą

Streamer Chance „Sodapoppin” skrytykował Imane „Pokimane”, znaną również jako Pokimane, za to, że nie zaczęła grać w World of Warcraft podczas ostatniej transmisji Mizkifa w WoW Classic.

Powiedział, że chociaż Pokimane pokazała, że ​​jest zainteresowana grą, uczestnicząc w transmisjach i oświadczyła, że ​​myśli o jej rozpoczęciu, nie podjęła żadnych konkretnych kroków, aby zacząć z nimi grać w World of Warcraft.

Pokimane i grupa OTK

W grze World of Warcraft Classic Hardkor grupa OTK ma gildię o nazwie „OnlyFangs” i Sodapoppin powiedział, że bardzo chciałby nauczyć Pokimane zasad gry. Dodał też, że jeśli nadal będzie wchodzić na czaty gildii członków i omawiała World of Warcraft, zostanie zbanowana za niepodjęcie właściwej decyzji.

Słowa Sodapoppina

Omawiając potencjalnych nowych pracowników w strumieniu Twitch gildii WoW Classic, Sodapoppin wspomniał Pokimane jako osobę, którą chciałby włączyć do swoich działań online.

Jednakże, według długoletniego streamera WoW, istnieje problem, powiedział: „Pokimane wchodzi na czaty ludzi i udaje, że zamierza grać, ale nie jest cholernie zaangażowana. » Sodapoppin zauważył również, że niezdecydowanie Pokimane co do tego, czy grać w WoW Classic z gildią, czy nie, nie będzie tolerowane przez pozostałych członków gildii.

Gniew Sodapoppina na Mizkifa

W transmisjach WoW Classic Hardkor Mizkifa jeden element był stały: fakt, że Emiru, streamerka i cosplayerka, była przy nim przez cały czas.

Jednakże podczas niedawnej przygody w regionie pełnym szybko odradzających się przeciwników, Mizkif został zaskoczony przez grupę ludzkich piratów. Wśród nich był mag, który pozostawał poza zasięgiem i rzucał kule ognia i piroblasty w Emiru. Mizkif był bezsilny wobec tego wroga, co ostatecznie doprowadziło go do intensywnego gniewu.

Źródło: www.bing.com