Śledzenie na żywo wyścigu do pierwszego świata WoW Dragonflight Amidrassil

Ostatni najazd sezonu i jego znaczenie

Następny sezon Dragonflight zapowiada się ekscytująco wraz z pojawieniem się zupełnie nowego najazdu zatytułowanego Amidrassil, the Dream’s Hope. Będzie to ostatni najazd WoW Dragonflight i ostatnia szansa dla gildii z całego świata na pozostawienie swojego śladu w historii, zanim gra trafi do The War Within w 2024 roku. Chociaż w przyszłym roku odbędzie się czwarty sezon Dragonflight, będzie on zawierał tylko wersje obecnych najazdów z rozszerzenia. Dlatego niezwykle ważne jest, aby gildie jak najlepiej wykorzystały tę najnowszą szansę. Uzyskany w ten sposób tytuł Race to World First zapewni im dłuższą chwałę, biorąc pod uwagę, że podobna impreza prawdopodobnie nie odbędzie się przez kolejny rok.

Wyzwania wyścigu i zespoły do ​​obejrzenia

Jak to często bywa w przypadku zawodów Race to World First, wszystko rozstrzygnie się w drugiej połowie wyścigu, a zespoły będą musiały utrzymać dynamikę aż do ostatecznego zwycięstwa. Podczas wyścigu Aberrus pierwsze miejsce zajął Team Liquid, kończąc każdą część wyścigu na czysto. Teraz będą musieli bronić tytułu, gdy gra wkracza w nową erę. Wyścigi o tytuł Mistrza Świata tradycyjnie rozpoczynają się od słabszych gildii, które wspinają się na szczyt tabeli liderów, podczas gdy najlepsze drużyny w grze pojawiają się w drugiej połowie wyścigu, budując ekscytujące napięcie aż do końca.

Team Liquid będzie bronić tytułu jako zwycięzca, a ich przeciwnik Echo zrobi wszystko, aby udowodnić, że zwycięstwo Liquid w wyścigu Aberrus nie było odosobnionym wyczynem.

Oprócz Liquid i Echo inne zespoły, takie jak Method czy BDG, mogłyby wstrząsnąć ustaloną hierarchią. Jeśli wyścig będzie kontynuowany, nie jest wykluczone, że nowe gildie wzniosą się na najwyższe pozycje w tabeli liderów, tak jak Skyline zrobiło to w ostatnim wyścigu.

Premiera WoW Dragonflight Amidrassil Race to World First odbędzie się we wtorek, 14 listopada.

Źródło: www.bing.com