Śledź na żywo pierwszy na świecie wyścig Dragonflight Amidrassil w WoW

Trzeci sezon WoW Dragonflight zbliża się wielkimi krokami

Rozpoczyna się trzeci sezon WoW Dragonflight, a wraz z nim najlepsi i najbardziej utalentowani profesjonalni raiderzy w grze będą walczyć w nowym rajdzie Amidrassil, the Hope of the Dream, o tytuł Race to World First. Amidrassil będzie ostatnim najazdem WoW Dragonflight, co oznacza, że ​​będzie to ostatnia szansa dla gildii z całego świata na zapisanie się w podręcznikach historii, zanim franczyza zmieni kurs w 2024 roku wraz z The War Within. Chociaż w przyszłym roku pojawi się czwarty sezon Dragonflight, będzie on zawierał jedynie wersje obecnych najazdów z rozszerzenia. Amidrassil będzie prawdopodobnie gospodarzem ostatniej imprezy Race to World First przez co najmniej kolejny rok, więc ci, którzy tym razem wyjdą zwycięsko, zachowają tytuł przez dłuższy czas. Podobnie jak w przypadku wszystkich wydarzeń Race to World First, wszystko sprowadza się do tego, która drużyna nabierze największego rozpędu w środku wyścigu i nie odpuści, dopóki nie zostanie pokonany ostatni boss.

Wyzwania i faworyci wyścigu do pierwszego na świecie

W ostatniej fazie Dragonflight najlepsze gildie na świecie będą rywalizować o tytuł „pierwszej na świecie”. Zdjęcie: Blizzard Entertainment Poniedziałek, 13 listopada Gildie na całym świecie przygotowują się do jutrzejszego rozpoczęcia wyścigu. Chociaż w przypadku tego poziomu rajdów pomiędzy Europą a Ameryką Północną nadal występuje jednodniowe opóźnienie, czołowa gildia w UE, Echo, najwyraźniej rozpocznie swoje wysiłki od gry na serwerach w Ameryce Północnej, Amerykanie pierwszego dnia wyścigu. Czas pokaże, jak długo ta strategia będzie trwała, ale przynajmniej zaczną od tego samego punktu wyjścia, co ich odpowiednicy z NA na początku wydarzenia.

Ranking wyścigu Amidrassil do pierwszego miejsca na świecie

Płyn: 0/9 Echo: 0/9 Metoda: 0/9 BDG: 0/9 Skyline: 0/9 FatSharkTak: 0/9 Natychmiastowe Dolary: 0/9 Bohater Huoguo (FKA ChaoJie): 0/9 Konspiracja: 0/ 9 Szczerze: 0/9 Gnarlroot: Niepokonany Igira Okrutny: Niepokonany Volrocoss: Niepokonany Larodar: Niepokonany Rada Marzeń: Niepokonany Nymue: Niepokonany Smolderon: Niepokonany Tindral Sageswift: Niepokonany Fyrakk: Niepokonany

Źródło: www.bing.com