Skutki ograniczeń tokenów WoW – cotygodniowe podsumowanie ekonomiczne Wowhead 303

Poznaj najświeższe informacje o WoW-ie w tym specjalnym wydaniu cotygodniowego podsumowania WoW Economy! Omówimy najnowsze ograniczenia dotyczące tokenów WoW i ich wpływ na ceny tokenów, a także różne metody tworzenia złota w wersji 10.2. Oprócz tego omówimy, w jaki sposób Inspirację należy zastąpić w kolejnym rozszerzeniu – The War Within.

Ograniczenia dotyczące tokena WoW
W zeszłym tygodniu odbyło się ważne ogłoszenie dotyczące głównego powodu, dla którego wielu z nas zdecydowało się na zarabianie złota dla zabawy w WoW. Nie sama wiadomość wymagająca od graczy zapłaty przynajmniej raz w ciągu ostatnich 6 lat, ale wpływ, jaki będzie to miało na cenę samego tokena. Od listopada 2023 r. gracze nie będą już mogli kupować WoW Token za złoto w grze, jeśli nie zapłacili już prawdziwych pieniędzy za zakup i wykorzystanie co najmniej 30 dni czasu gry. Miałoby to głównie na celu zwalczanie botów i wielu kont z których można korzystać bez wydawania subskrypcji.

Retrospektywa wiedzy zawodowej
W obliczu zakończenia obecnego dodatku i pojawienia się kolejnego, wielu graczy zastanawia się, czy istnieje sposób na uzupełnienie wiedzy o zawodzie. Powracający gracze, którzy chcą podnieść swoje umiejętności, mogą mieć trudności z podniesieniem poziomu swojej wiedzy, aby dorównać obecnym graczom. Niestety nie ma konkretnej metody na nadrobienie zaległości, ale gromadzenie materiałów i udział w konkretnych zajęciach może pomóc w gromadzeniu wiedzy.

Wniosek
Niedawne ograniczenia nałożone na token WoW rodzą pytania o wpływ, jaki będą one miały na ceny i graczy. Z drugiej strony gracze chcący nadrobić zaległości w profesjach na kolejny patch mogą czuć się sfrustrowani brakiem konkretnej metody. Co sądzisz o tych zmianach? Czy masz jakieś strategie, jak sobie z tym poradzić? Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej aktualizacji!

Źródło: www.wowhead.com