Sezon 4 World of Warcraft pozwoli graczom wybrać zestaw poziomów

Konfigurowalne zestawy rajdowe dla 4. sezonu Dragonflight

Zestawy rajdowe są główną cechą World of Warcraft i jego nowych przygód pojawiających się w każdej większej aktualizacji. Wraz ze zmieniającymi się porami roku Blizzard przyjmuje inne podejście do czwartego sezonu rozszerzenia Dragonflight. Tym razem gracze będą mieli możliwość wyboru własnej przygody. Będą mogli wybrać własny zestaw rajdów w sezonie 4 WoW Dragonflight.

Znaczenie zestawów rajdowych

Chociaż obecny najazd, Amidrassil, Nadzieja Snu, jest dostępny od prawie dwóch miesięcy, gracze wciąż pracują, aby uzyskać pełny zestaw na Mitycznej linii. Zestawy te są niezbędne dla wszystkich klas w grze, ponieważ posiadanie czterech elementów z bieżącego zestawu zapewnia graczom dostęp do specjalnych bonusów dla ich klasy. Niezależnie od tego, czy oznacza to, że jedno z twoich zaklęć wymaga drugiego rzucenia, czy też aktywuje dodatkowy efekt zwiększający twój pośpiech, te premie zawsze zmieniają się z każdym najazdem.

System głosowania dla zestawów rajdowych

W ramach czwartego sezonu Dragonflight, który ukaże się wiosną 2024 roku, tuż przed premierą The War Within, Blizzard ogłosił, że umożliwi graczom głosowanie na temat wyglądu i bonusów zestawów rajdowych ze wszystkich trzech rajdów Dragonflight. Na przykład Łowcy Demonów będą mogli głosować na zestaw, który będzie wyglądał jak Sezon 1, z bonusami z Sezonu 2 dla Havoc i bonusami z Sezonu 3 dla Zemsty.

Proces głosowania pozostanie otwarty przez około tydzień, dając graczom mnóstwo czasu na podjęcie decyzji, które zestawy najbardziej im się podobają. Na przykład Łowcy Demonów planują obecnie otrzymać wygląd i premię z bieżącego zestawu Sezonu 3, ale zostanie to dostosowane tak, aby odpowiadało mocy Sezonu 4.

Innowacja, która budzi zainteresowanie graczy

Ta innowacyjna koncepcja wprowadzona przez Blizzarda cieszy się dużym zainteresowaniem i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak gracze głosują w nadchodzącym tygodniu, ponieważ może to zaowocować powstaniem potężnych kompozycji rajdowych.

W międzyczasie koniecznie zajrzyjcie do tego źródła, aby uzyskać więcej informacji na temat przyszłości World of Warcraft w roku 2024 i później.

Źródło: www.pcinfestation.com