Sezon 4 World of Warcraft Dragonflight odkrywa wszystkie swoje sekrety!

Czwarty i ostatni mityczny sezon World of Warcraft Dragonflight został ogłoszony w całości, a gracze będą mogli znaleźć wszystkie lochy Dragonflight. W nadchodzącym sezonie do puli Mythic+ nie zostaną włączone żadne lochy z poprzednich rozszerzeń, ponieważ ostatni sezon Dragonflight będzie w pełni uwzględniał wszystkie lochy z bieżącego rozszerzenia. W nowym sezonie wyróżnionych zostanie osiem lochów Dragonflight, co zaktualizuje poziomy trudności kluczy Mythic+ i całkowicie zmieni sposób, w jaki gracze wspinają się po drabinie M+ w ramach przygotowań do The War Within.

Ruby Life Pools: straszne wyzwanie

W tym rozszerzeniu walki z bossami w lochach Ruby Life Pools szybko stały się niesławne. Ze wszystkich lochów powracających do Mythic+ w przyszłym sezonie gracze WoW mają już na oku jeden przypadek, którego starają się unikać. Loch Ruby Life Pools, wprowadzony po raz pierwszy w pierwszym sezonie Dragonflight, świętuje koniec rozszerzenia i prawdopodobnie będzie równie karliwy, jak wtedy, gdy pojawił się po raz pierwszy. Wielu graczy wyraziło niezadowolenie z powrotu Ruby Life Pools, szczególnie w odniesieniu do improwizowanych grup i graczy, którzy lubią robić M+ bez skoordynowanego zespołu.

Przez wielu członków społeczności WoW uważany za najtrudniejszy loch w Dragonflight, Ruby Life Pools, pomimo trzech bossów i szybkiego tempa poruszania się po lochach Dragonflight, budzi strach ze względu na wąskie korytarze, patrolowanie minibossów i walki z bossami. słabo przygotowana grupa. A ponieważ loch jest tak krótki, licznik czasu w Mythic+ jest bardzo szybki, co oznacza, że ​​jeden zły mechanik może całkowicie przerwać twoje postępy.

Wyzwania nadchodzące w czwartym sezonie Dragonflight

W pierwszym sezonie Dragonflight Ruby Life Pools było szczególnie trudne przez około miesiąc. Następnie, gdy gracze byli już w stanie skoordynować swoje strategie, przyzwyczaić się do lochów i przećwiczyć najlepsze sposoby wykonywania wyzwań, 30-minutowy licznik czasu dołączony do Ruby Life Pools nabrał większego sensu. Niektórzy gracze argumentowali, że lochy takie jak Brackenhide Hollow, Halls of Infusion i Uldaman: Legacy of Tyr – wprowadzone w drugim sezonie Dragonflight – mogą stać się trudniejsze, gdy nadejdzie sezon czwarty, zwłaszcza biorąc pod uwagę wzrost trudności lochów Mythic+.

W czwartym sezonie Dragonflight nowe zmiany w Mythic+ skutecznie obniżą poziom trudności lochów na wyższym końcu skali, zwiększając poziom trudności Heroic i Mythic o zerowym poziomie. Ta zmiana powinna pozwolić większości graczy na przystosowanie się, natomiast bardziej doświadczeni gracze, którym zależy na wciskaniu klawiszy jak najwyżej, staną przed coraz trudniejszymi wyzwaniami.

Oczekuje się, że czwarty sezon Dragonflight wystartuje jeszcze w tym roku, prawdopodobnie wiosną.

Źródło: www.bing.com