Sezon 1 Dragonflight wzbija się w powietrze w World of Warcraft, powodując gwałtowny spadek rund w lochach!


Świat Warcrafta: Podczas gdy World of Warcraft: Dragonflight został dobrze przyjęty przez graczy, drugi tydzień pierwszego sezonu mitycznego dodatku przyniósł jeszcze większy spadek niż Shadowlands.

Wszystkie oczy skierowane są teraz na mityczne lochy Keystone, ponieważ Echo ma pierwsze na świecie zabójstwo mitycznej Raszageth w Vault of the Incarnates. Mythic+ był podstawą gry końcowej w World of Warcraft, odkąd został wprowadzony w Legionie, a jego popularność wzrosła, by konkurować z tradycyjnymi rajdami.

Jeśli chodzi o mityczne kamienie kluczowe, większość przyjemności graczy World of Warcraft jest bezpośrednio związana z cotygodniowymi afiksami lochów Mythic+. Byłoby niedopowiedzeniem powiedzieć, że afiksy Blizzarda na tydzień 2 pierwszego sezonu Dragonflight nie były przyjemne.

Świat Warcrafta

Chociaż mityczne kamienie kluczowe nie mają być łatwe ze względu na moc sprzętu, to jednak są nagradzane. Ponad 200 zgonów nie jest zabawne dla nikogo i jest częstym zjawiskiem dla graczy, którzy potrzebują trzech godzin lub więcej, aby ukończyć rubinowe pule życia na wyższych poziomach. Klucze.

Rzeczywiste liczby wydają się to potwierdzać, pokazując dramatyczny spadek liczby przebiegów lochów Dragonflight od tygodnia 1 do tygodnia 2. Nora the Destroyer skompilowała i opublikowała ten wykres na oficjalnym subreddicie World of Warcraft.

Pokazuje, że po tym, jak 3,2 miliona graczy ukończyło lochy Mythic+ w tygodniu 1, tylko 1,8 miliona graczy próbowało ich przejść w tygodniu 2. Z powodu tego spadku oceny Dragonflight wyglądają gorzej niż w sezonie 1 Shadowlands. Chociaż nie ma powodu do niepokoju, nadal ważne jest, aby zagłębić się w przyczyny tego spadku.

Fani World of Warcraft woleliby raczej spędzić świąteczny tydzień relaksując się z bliskimi, niż przedzierać się przez przewrócone lochy, takie jak Ruby Life Pools, by zmierzyć się z bezwzględnymi afiksami tygodnia 2.

Trudno nie spekulować, że Blizzard wydał najbardziej karzący zestaw afiksów w grze w ciągu tygodnia, w którym gracze mieli prawo zrobić sobie przerwę. W końcu sezon jest na początku, a gracze wciąż mają mnóstwo szans na awans do Dragonflight Keystone Master.

Możemy spodziewać się, że ufortyfikowani, sangwiniczni i wulkaniczni znacznie ułatwią pracę uzdrowicielom i grupom Mythic+, więc statystyki tygodnia 3 będą miały interesujące konsekwencje dla zaangażowania graczy w World of Warcraft.

Blizzard wierzy w Dragonflight niezależnie od tego, czy liczby się poprawiają, czy też nadal spadają. W 2023 roku planują wydać sześć poprawek zawartości do World of Warcraft o różnej wielkości.

Może to jednak skłonić twórców do ponownego przemyślenia szczególnie irytujących sufiksów, takich jak „Grievous”. Dragonflight, najnowszy dodatek do World of Warcraft, jest już dostępny na PC.

Prosimy o dalsze odwiedzanie strony Techballad.com w celu uzyskania aktualizacji. Zachowaj naszą witrynę jako zakładkę, abyś mógł szybko wrócić, aby sprawdzić nowe treści. Jak Stalker 2 Serce Czarnobyla

Źródło : https://techballad.com/world-of-warcraft/