Rozpakowywanie World of Warcraft: Unshackled Escape Room Box


Przyjrzyj się bliżej tej zabawnej grze typu escape room w stylu World of Warcraft.

Szukasz nowego sposobu na zabawę w World of Warcraft, czy jesteś kimś, kto lubi escape roomy? Jeśli tak, na pewno zechcesz sprawdzić nową grę World of Warcraft: Unshackled – An Escape Room Box.

W grze grasz jako Horda lub Przymierze, a Twoim zadaniem jest pokonywanie przeszkód i rozwiązywanie zagadek, z 60 minutami na „powstrzymanie rozprzestrzeniania się plagi nieumarłych profesora Putricide, unikanie diabłów w kraterze Un’Goro i przywrócić porządek w Karazhanie, zanim wieża się zawali.

Okładka pudełka do World of Warcraft: Unshackled - An Escape Room Box.
© Blizzard

Na stronie sklepu w witrynie Blizzarda World of Warcraft: Unshackled – An Escape Room Box jest opisany w następujący sposób:

Aby dać ci jeszcze lepszy pomysł na to, czego możesz się spodziewać po tej zabawnej grze typu escape room w World of Warcraft, Greg Burke z Shacknews niedawno zabrał się do pełnego rozpakowywania.

W filmie zobaczysz wszystko, co znajduje się w pudełku, w tym Księgę scenariuszy i Księgę zasad, a także karty i narzędzia używane do gry. Istnieją inne zabawne przedmioty, które wiążą się z tematem rozwiązywania zagadek w pokoju ewakuacyjnym, a także przepisy na eliksiry i informacje o dinozaurach.

Aby jeszcze dokładniej się przyjrzeć, obejrzyj pełny film o unboxingu na kanale YouTube Shacknews. Gdy już tam jesteś, naciśnij przycisk subskrypcji, jeśli nie masz jeszcze więcej filmów z rozpakowywania, takich jak ten, i koniecznie zasubskrybuj GamerHubTV!

Redaktor

Morgan to pisarz z zamarzniętych pustkowi Maine, który lubi muzykę metalową, kpop, horrory i gry niezależne. Są także fanatykami Tetrisa, którzy zaciekle rywalizują w grach takich jak Tetris 99… i ogólnie we wszystkich grach. Ale głównie Tetris. Możesz śledzić Morgana na Twitterze @Autor_Muzyk.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=62fd33e58aa8478b8777c9943d711b98&url=https%3A%2F%2Fwww.shacknews.com%2Farticle%2F131885%2Fworld-of-warcraft-unshackled-escape-room-unboxing&c=9644091418754007197&mkt=fr-fr