Przyszłość World of Warcraft: czego się spodziewać

BlizzCon 2023: Zapoznaj się z najważniejszymi ogłoszeniami dotyczącymi World of Warcraft

Światowa Saga Dusz

W przyszłym roku World of Warcraft będzie obchodzić swoje dwudzieste urodziny. Dlatego Blizzard patrzy w przyszłość w związku ze swoją kolejną epicką sagą. „The World Soul Saga” opowie wspaniałą historię w trzech rozszerzeniach. Gracze rozpoczną swoją podróż w przyszłym roku od „War Within”. Wiele znanych twarzy przewodzi szarży mającej na celu ocalenie Azeroth.

Nowi sojusznicy i strefy

W „The War Within” na graczy czekają cztery nowe strefy. Khaz Algar wita każdego, kto chce poznać głębiej. Ponadto jego stolica, Azj-Kahet, jest siedzibą Towarzystwa Nerubian. Dzięki rozszerzeniu grywalna staje się także nowa rasa sojusznicza. Ziemianami stają się grywalni po zdobyciu ich zaufania.

Wreszcie, Delves oferują nową instancję, którą gracze mogą eksplorować samodzielnie lub w grupie maksymalnie czterech graczy i towarzysza NPC. Nadchodzące rozszerzenie do World of Warcraft niesie ze sobą mnóstwo emocji, w tym zwiększenie maksymalnego poziomu poziomu do 80, nowe umiejętności, Warbandy umożliwiające dzielenie się postępami pomiędzy postaciami i wiele więcej.

Klasyczne doświadczenie

Fani World of Warcraft Classic również otrzymali kilka ekscytujących aktualizacji. „Cataclysm” to kolejny dodatek, który dołączy do świata Classic w przyszłym roku. Dodatkowo w tym miesiącu pojawi się nowa aktualizacja, która przyniesie „Sezon Odkryć”. Ta aktualizacja wprowadza nowe tajemnice do Azeroth, mając na celu ponowne uchwycenie uczucia odkrycia, które towarzyszyło prawie dwadzieścia lat temu.

A na konsolach?

Wielu fanów zastanawia się, czy długo oczekiwana gra MMO trafi na konsole z serii Xbox po przejęciu przez Microsoft Blizzarda. Holly Longdale (producentka wykonawcza i wiceprezes WoW) została zapytana o ten temat i odpowiedziała, że ​​jej zdaniem nie będzie to zbyt skomplikowane. Wiele osób zastanawia się, czy gry Blizzarda trafią do Game Pass. Usługa w dalszym ciągu cieszy się uznaniem jako wyjątkowa oferta dla konsumentów.

Na tym kończą się główne ogłoszenia BlizzConu 2023. Przyszły rok zapowiada się ekscytująco dla fanów World of Warcraft. Ponadto można już składać zamówienia przedpremierowe na „The War Within”. Jakie było twoje ulubione ogłoszenie z BlizzConu? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Źródło: lordsofgaming.net