Przewodnik WoW Shadowlands – 10 porad i wskazówek


Jeśli napotykasz problemy i starasz się być lepszy w WoW Shadowlands, będziesz potrzebować przewodnika WoW Shadowlands, który zawiera najlepsze wskazówki dla Ciebie.

Po Battle for Azeroth, ósmy dodatek do World of Warcraft skupia się na Shadowlands, grze MMORPG w trybie multiplayer online. W Shadowlands gracze, którzy osiągną poziom 120, zostaną zredukowani do poziomu 50, a poziom 60 to ich nowy limit poziomu.

W ramach doświadczenia „Nowa gra+” nowo utworzone postacie mają nowy punkt startowy na wyspie o nazwie „Zasięg wygnania”. Aby stać się najlepszym i stać się silnym, będziesz potrzebować przewodnika WoW Shadowlands, w którym znajdziesz najlepsze porady i wskazówki.

Rozgrywka

Przewodnik WoW Shadowlands: Specjalizacja klas

Korzystanie ze specjalizacji na 10 poziomie pozwala na dalszy rozwój postaci. Oprócz posiadania unikalnych zdolności, które odróżniają twoją postać od innych postaci, te rozbieżne ścieżki klasy twojej postaci dają również możliwość zmiany specjalizacji w dół linii, jeśli chcesz przejść do tego, co jest najskuteczniejsze.

Przewodnik WoW Shadowlands: Czas Chromie

Po ukończeniu strefy startowej przejdziesz przez poprzednie rozszerzenie, Battle for Azeroth, jako nowy gracz. Po osiągnięciu poziomu 50 swoją pierwszą postacią, Shadowlands będzie twoja przez ostatnie 10 poziomów. Jeśli chcesz doświadczyć jakiegokolwiek poprzedniego rozszerzenia z historii WoW po osiągnięciu maksymalnego poziomu swoją pierwszą postacią, czas Chromie jest dostępny na alt.

Przewodnik po WoW Shadowlands: Kampanie Przymierza

Możliwe jest wstawienie kanałów do „Kuźni Więzi”, systemu, który zwiększa umiejętności i statystyki gracza podczas kampanii Przymierza. Ponadto kampanie Przymierza wprowadziły Rozgłos, system postępów, który nagradza graczy za podnoszenie Rozgłosu. W momencie premiery gry Rozgłos wynosił 40, ale dzięki Łańcuchom Dominacji wzrósł do 80. Gracze otrzymują Rozgłos z wybranego przez siebie Przymierza za ukończenie lochów i najazdów na dowolnym poziomie trudności.

Przeczytaj wszystko

Jedną z rzeczy, która jest naprawdę zalecana nowym graczom, jest przeczytanie wszystkiego, co otrzymują. Nowicjuszom będzie trudno przebijać się przez historię WoW, a jeśli spróbują zrobić wszystko tak szybko, jak to możliwe, nie nauczą się niczego o świecie, ponieważ historia WoW jest bogata i głęboka.

Szybowce Goblinów są świetne

Tym z was, którzy nie wiedzą, jak rzucić się z wysokich miejsc i przetrwać, zainwestowanie w gigantyczny stos szybowców da wam swobodę szybowania z jednego miejsca do drugiego. Poza przepiękną scenerią może się również okazać, że część strefy można przejechać na jednym szybowcu, jadąc bezpośrednio do miejsca, do którego trzeba się udać.

Rozgrywka
Rozgrywka

Zastanów się dokładnie nad swoją rasą

Różne cechy każdej rasy zapewniają ci dobrodziejstwa na świecie. Gnomy są w stanie uniknąć efektów zmieniających prędkość, Trolle są w stanie zabijać bestie, aby uzyskać więcej doświadczenia, a Krwawe Elfy są w stanie rozproszyć pobliskich wrogów dzięki swojej fantastycznie przydatnej umiejętności Tajemnego Potoku. Wybierając swoje cechy rasowe, zastanów się, jak mogą one poprawić lub utrudnić twój postęp.

Zrozum Torghast, Wieżę Potępionych

Podczas premiery Shadowlands wprowadzono lochy przypominające łotrzyka o nazwie Torghast, Wieża Przeklętych. Torghast jest centrum kampanii Shadowlands. Wprowadzono wspomnienia związane z rzeźbieniem runów, które można dodawać do przedmiotów, aby zwiększyć ich siłę.

Aby stworzyć te legendarne przedmioty, potrzeba Soul Ash, waluty, którą znajdziesz podczas przechodzenia przez Torghast, wraz ze zbroją lub biżuterią, która odpowiada twojemu typowi zbroi. Najwyższe poziomy Torghast wymagają od graczy podejmowania trudnych zadań, aby zdobyć Soul Cnders, drugą walutę potrzebną do stworzenia legendarnego sprzętu o największej mocy.

Nowi i weterani zawodnicy

Gracze nowi w World of Warcraft przejdą do Battle for Azeroth po ukończeniu początkowego doświadczenia Exile’s Reach. Doświadczeni gracze, którzy tworzą nowe postacie, mogą wybrać, które doświadczenie z rozszerzenia chcą ukończyć do 50 poziomu, po czym zostają przeniesieni do Shadowlands.

Szybko awansuj

Najlepszą opcją dla nowego gracza na awans jest po prostu wykonywanie zadań, zaczynając od Exile’s Reach, przechodząc do fabuły Bitwy o Azeroth i kończąc w Shadowlands. Zdobywanie kolejnych poziomów jest bardzo ważne, ponieważ staniesz się silniejszy i jest to bardzo wymagane w grze.

Nie pomijaj zadań pobocznych

Możesz dostać się do poziomu 60 w Shadowlands za pomocą stosunkowo niewielu zadań pobocznych po wielokrotnym zbalansowaniu XP przez Blizzarda. Prawdę mówiąc, jeśli jesteś Sojuszem i chcesz zaryzykować tryb wojny, możesz wcale ich nie potrzebować. Nie oznacza to jednak, że powinieneś ignorować wszystkie te centra zadań poza kampanią. Niezależnie od tego, czy robisz je przed, czy po osiągnięciu 60 i zakończeniu kampanii, są warte zrobienia.

Reputację u frakcji w tej strefie można zdobyć wykonując zadania poboczne. Niektóre odblokowują również światowe questy, zwiększając nagrody dostępne na maksymalnym poziomie. W niektórych strefach dostępne są kluczowe ulepszenia, podczas gdy łańcuchy zadań pobocznych zapewniają większość przyznawanych wierzchowców, zwierzaków, zabawek i „zabawnych” przedmiotów.

Rozgrywka
Rozgrywka

Więc to był przewodnik WoW Shadowlands. Postępuj zgodnie ze wskazówkami i wskazówkami, aby uzyskać lepsze wrażenia z gry.

Więcej powiązanych treści znajdziesz na naszej dedykowanej stronie internetowej Gamition.

Więcej aktualności e-sportowych:

Śledź nasze dedykowane E-Sport strona z wiadomościami i aktualizacjami dotyczącymi e-sportuŹródło : https://www.mediareferee.com/wow-shadowlands-guide-10-tips-and-tricks/