WoW Fyrakk Atak: Jak zdobyć Smocze Skarby i wiecznie płonące klucze

WoW Fyrakk Atak: Jak zdobyć Smocze Skarby i wiecznie płonące klucze

WoW Fyrakk Atak to nowa cotygodniowa aktywność, która została wprowadzona na Smocze Wyspy wraz z aktualizacją 10.1 i początek sezonu 2. Podobnie jak w przypadku podobnych ataków z poprzednich rozszerzeń, w Fyrakk Assault będziesz musiał pokonać zwykłych wrogów na ustalonym obszarze, a także elity, które się tam odradzają. W zamian otrzymasz sprzęt, który można ulepszyć, co może być przydatne, jeśli chcesz złapać z altami lub jeśli dopiero teraz wskakujesz do Dragonflight.

Jak dołączyć do szturmu Fyrakk Atak

Fyrakk Atak pojawi się na twojej mapie na Równinach Ohn’ahran lub Lazurowym Rozpiętości. Znacznik pojawi się na mapie, aby powiedzieć, gdzie jest w każdym tygodniu. Możesz zobaczyć atak, zanim osiągniesz poziom 70, ale nie dostaniesz niektórych przedmiotów potrzebnych do przyłączenia się, dopóki go nie ukończysz Starożytna okazja trzeci rozdział kampanii fabularnej 10.1.

WoW Everburning Key: Gdzie je zdobyć

Twoim głównym zmartwieniem przed ukończeniem wydarzenia będzie zdobycie Wiecznie płonące klucze aby otworzyć skrzynię z zaopatrzeniem. Oznacza to, że musisz zabić wrogów w okolicy, aby zdobyć przedmioty, na które upuszczają, a następnie wezwać więcej wrogów, aby uzyskać jeszcze więcej przedmiotów.

  1. Zabij zwykłych wrogów w okolicy i łup Oddział Ingiry
  2. Użyj pięciu Oddział Igiry w Suffusion Crucible, aby przywołać elitarnych wrogów
  3. Łup Oddział Fyrakka i użyj pięciu z nich w Formie Suffusion, aby przywołać kuźniarz

Być może zauważyłeś również dużą skrzynię z zapasami w okolicy, do otwarcia której potrzebne są trzy wiecznie płonące klucze. The kuźniarz upuszcza te klucze. Gdy zdobędziesz trzy klucze, użyj ich w Skrzyni z zaopatrzeniem, aby otrzymać element wyposażenia na poziomie przedmiotu 402, fragmenty herbu Cienistego Płomienia Whelplinga i przyzwoitą porcję złota.

Nagrody WoW Smocze skarby

Atak Fyrakków ma pasek postępu, a im więcej wrogów zostanie zabitych na danym obszarze, tym większy będzie postęp paska. Gdy tak się stanie, upuści a Uczeńi musisz zabić tę nową elitę, aby zakończyć atak i otrzymać nagrodę w postaci Smoczego Skarbu. Otrzymasz element wyposażenia na poziomie przedmiotu 405, fragmenty herbu Shadowflame Drake’a oraz opcję dostosowania wierzchowca do jazdy na smoku. Otrzymasz również zadanie, które nagrodzi cię m.in. Herb Cienistego Płomienia Drake’a, który pozwala ulepszać elementy wyposażenia wyższego poziomu.

Źródło: PC Gamer.