Przewodnik po zdobyciu Runy Zatrutego Nóż w Sezonie Odkryć WoW Classic

Gdzie znaleźć Runę Zatrutego Ostrza w Sezonie Odkryć WoW Classic

Misja Rune of the Poisoned Blade to jeden z najdłuższych łańcuchów zadań runicznych w Sezonie Odkryć WoW Classic, ale na szczęście dla Rogues nie jest zbyt trudny do ukończenia. Jest to runa pasa, która daje nową aktywną zdolność zwaną Zatrutym nożem. Umiejętność ta pozwala rzucić w cel bronią z drugiej ręki ze 100% szansą na zadanie jej trucizny. Jeśli używasz kompilacji Zatrutego Złodzieja w drugiej fazie Sezonu Odkryć WoW Classic, ta Runa jest wymagana. Łańcuch zadań wysyła cię do kilku obszarów w całym Azeroth, ale nie prosi cię o zabicie żadnej elity, w przeciwieństwie do Runy Waylay. Oto dokładnie, gdzie znaleźć Runę Zatrutego Ostrza w drugiej fazie WoW Classic SoD.

Gdzie znaleźć Runę Zatrutego Ostrza w Sezonie Odkryć WoW Classic

Najpierw udaj się do Desolace. Można się do niego dostać z Gór Kamiennych Szponów, przechodząc na południe przez Spaloną Dolinę, lub z Feralas, kierując się na północ pomiędzy Bliźniaczymi Kolosami. Tak czy inaczej, jest to długa podróż, więc warto już tutaj ustawić punkt lotu swojej frakcji – jest to Punkt Nijela dla Przymierza i Wioska Cienistej Ofiary dla Hordy.

Następnie udaj się na współrzędne 47, 54, a znajdziesz nierozpalone ognisko, z którym możesz wejść w interakcję, aby otrzymać nowe zadanie: Napad na autostradę (napad). Możesz zobaczyć jego lokalizację na powyższej mapie lub pobrać dodatek TomTom, który pozwoli Ci ustawić punkty orientacyjne i znacznie ułatwić Ci życie.

Po zebraniu Rozboju na autostradzie udaj się pod współrzędne 63, 39 lub do miejsca oznaczonego na mapie powyżej, aby dostarczyć zadanie przyjaznemu goblinowi o imieniu Bibbly F’utzbuckle. Daje ci kolejne zadanie o nazwie On the Lam, które wysyła cię do Booty Bay w Stranglethorn Vale.

Ukończ zadania w Tokal, aby rozpocząć No Honor Among Thieves

Po dotarciu do Booty Bay skieruj się prosto na parter gospody, a przy barze zobaczysz neutralnego orka NPC zwanego Tokal. Zwróć się do On the Lam, a ona da ci nowe zadanie o nazwie Wiśnia dla twoich myśli? (Wiśnia dla twoich myśli?). Chce Wiśniowego Grogu, który możesz kupić u barmana, goblińskiego NPC o imieniu Nixxraxx Fillamug za barem.

Daj jej Wiśniowy Grog, wysłuchaj jej historii, a następnie zleci ci kolejne zadanie z łańcucha: Żadnych honorów wśród złodziei. Twoim zadaniem jest odnalezienie Illari Duskfeather, więc czas udać się na Wyżynę Arathi.

Znajdź Illari Pióro Zmierzchu na Wyżynach Arathi

Aby dostać się na Wyżynę Arathi, jako Sojusz najłatwiej jest udać się z północnych Złych Ziem przez Przęsło Thandol, a jako Horda możesz udać się na wschód od Pogórza Hillsbrad.

Na wschód od Przęsła Thandol, które łączy Wyżyny Arathi z Złymi Ziemiami, zobaczysz wzgórze schodzące w kierunku wody. Na brzegu, u podnóża wzgórza, w drugiej fazie Sezonu Odkryć dodano nowe czółno. Na mapie powyżej jest on zaznaczony po lewej stronie. Wejdź w interakcję z łodzią, a przeniesie Cię ona do ukrytego miejsca na dalekim wschodzie Wyżyny Arathi, graniczącej z Zakazanym Morzem, gdzie znajduje się skrajny prawy wskaźnik mapy. Illari Pióro Zmierzchu przebywa na molo. Jeśli nie jesteś nocnym elfem, przygotuj się na kłopoty.

Illari Duskfeather znajdziesz na nabrzeżu, z widokiem na Zakazane Morze. Kiedy z nim porozmawiasz, jeśli nie jesteś nocnym elfem, będziesz miał do wyboru dwie opcje dialogowe i obie będą wymagały walki z tym NPC. Ma 40 poziom, więc jeśli masz niższy poziom, przyprowadź kilku przyjaciół. Upuszcza Klucz Illari, którego możesz użyć do otwarcia wysadzanego klejnotami pudełka w małej czarnej skrzyni obok Illari. Wewnątrz znajduje się runa Zatrute ostrze, dzięki której możesz nauczyć się umiejętności Zatruty nóż.

Źródło: www.bing.com