Przewodnik po zdobyciu Runy Przywołania w Sezonie Odkryć WoW Classic

Klasyczny Sezon Odkryć World of Warcraft: wszystko o Runie Ożywienia

Faza 2 Sezonu Odkryć w World of Warcraft Classic wprowadziła nowe Runy do krain sezonowych, w tym Rune of Invigoration. Łowcy pozostają jednymi z graczy, którzy zadają największe obrażenia w fazie drugiej, a Runa Ożywienia ma z tym wiele wspólnego. To Runa Łowcy występująca w Klasycznym Sezonie Odkryć w World of Warcraft, która pozwala na dalsze wykorzystanie obrażeń zadawanych przez Twojego zwierzaka. Podobnie jak wiele run Sezonu Odkryć, będziesz musiał udać się do odległych zakątków Azeroth, aby znaleźć tę wyjątkową zdolność. Jeśli szukasz Runy Ożywienia w World of Warcraft Classic, oto co musisz wiedzieć.

Gdzie znaleźć Runę Ożywienia w WoW SoD

Aby zdobyć Runę Ożywienia w Klasycznym Sezonie Odkryć World of Warcraft, musisz zacząć od rozmowy z Amaryllis Webb. Aby to zrobić, udaj się na Bagna Smutków i porozmawiaj z NPC Amaryllis Webb we wskazanym powyżej miejscu. Następnie kup Zestaw Startowy Entomologii, który będzie Cię kosztować 50 sztuk srebra i zabierz z niego siatkę. Następnie musisz udać się do trzech różnych lokacji i wykorzystać zakupioną siatkę do łapania owadów. Będziesz musiał odwiedzić Northern Beach Manor w Arathi Highlands, Kodos Graveyard w Desolace i Nazferiti Lake w Stranglethorn Valley.

Kiedy już złapiesz wszystkie trzy owady, będziesz musiał wrócić do Amaryllis Webb, aby oddać ciężko zarobione owady i otrzymać Runę Ożywienia.

Wyjaśniono Runę Ożywienia w WoW SoD

Ożywienie to Runa Łowcy, która została dodana do Klasycznego Sezonu Odkryć World of Warcraft w ramach aktualizacji Fazy Drugiej. Jest to szczególnie potężna Runa dla Łowców Bestii, którzy większość obrażeń otrzymują od obrażeń zadawanych przez zwierzęta. Gdy Ożywienie jest aktywne, za każdym razem, gdy Twój zwierzak myśliwy uzyska trafienie krytyczne jakąkolwiek specjalną umiejętnością, zregenerujesz pięć procent swojej maksymalnej many. Zarządzanie zużyciem many jest wyzwaniem dla wielu rzucających zaklęcia, ale Runa Ożywienia może pomóc złagodzić ten problem.

Źródło: dotesports.com