Przewodnik po wydarzeniach WoW z okazji Święta Dziękczynienia: premie, przedmioty kosmetyczne, zwierzaki bojowe i nie tylko

Kompletny przewodnik po wydarzeniu Nagroda Pielgrzyma w World of Warcraft

Wydarzenie Nagroda Pielgrzyma jest już dostępne w World of Warcraft i gracze mają ograniczony czas na zdobycie unikalnych nagród tematycznych przed zakończeniem wydarzenia.

Wydarzenie Obfite Stoły z Nagrodą Pielgrzyma

Główną cechą wydarzenia Nagroda Pielgrzyma są Stoły Obfitości. Co niezwykłe, tym razem stoły te można znaleźć także w każdej strefie Smoczych Wysp, a także w stolicach frakcji. Siedząc przy tych stołach, gracze korzystają z 10% bonusu do doświadczenia w postaci reputacji na godzinę, zwanego Duchem Dzielenia się. Jest to szczególnie potężne, ponieważ zwiększa 19% wzrost reputacji podczas obchodów rocznicy WoW.

Codzienne zadania i nagrody kosmetyczne

Jedną z głównych cech festiwalu są codzienne zadania i oferowane przez nie unikalne nagrody. Wiele z nich koncentruje się na zbieraniu, co wymaga od gracza przyniesienia składników niektórym NPC na uroczystości.

Przewodnik po osiągnięciach zwierzaków i bitwach w wydarzeniu Nagroda Pielgrzyma

Wielką nagrodą, o którą gracze mogą zabiegać podczas wydarzenia, jest zwierzak bojowy Pulchny Indyk, który jest wręczany tym, którzy zdobyli osiągnięcie Pilgrim. Osiągnięcie Pielgrzym jest osiągnięciem kumulującym się, przyznawanym osobom, które ukończą dziewięć innych osiągnięć związanych z festiwalem.

Wniosek

Oto nasz przewodnik po najważniejszych atrakcjach tegorocznego wydarzenia Pilgrim’s Bounty. Dzięki bonusom dostępnym dla graczy jest to świetny czas na zdobycie reputacji Exalted za wierzchowce i nagrody kosmetyczne, szczególnie w połączeniu z premią rocznicową.

Źródło: www.bing.com