Przewodnik po World of Warcraft: Dragonflight: Najlepsze sposoby na zbudowanie drzewka talentów Huntera


Kolejne duże rozszerzenie do WORLD of Warcraft, Dragonflight, ukaże się przed końcem roku i przyniesie duże zmiany w rozgrywce.

Jedną z kluczowych zmian jest odświeżony system drzewka talentów, na który fani czekali od dawna.

4

Nowy układ drzewek klasowych.Źródło: Blizzard

W nadchodzącym rozszerzeniu pojawią się dwa aktywne drzewka talentów: jedno, które definiuje twoją ogólną klasę, i drugie, które skupia się na twojej specjalizacji.

Obok drzew występują trzy rodzaje węzłów. Kwadratowe węzły to akcje, okrągłe węzły są pasywne, a ośmiokątne węzły pozwalają wybierać między dwiema umiejętnościami.

Oto jak przypisać punkty umiejętności w najnowszym systemie Dragonflight, aby pomóc ci zbudować pożądaną postać.

Drzewo klas łowcy

’Kill Command’ będzie domyślną umiejętnością w głównym drzewku Huntera, jeśli zdecydujesz się specjalizować w Bestii lub Przetrwaniu.

Ścigaj się na szczyt dzięki tym wskazówkom 10 F1 Manager
Zapoznaj się z Soul Hackers 2 dzięki tym wskazówkom dla początkujących

„Zabójczy strzał” będzie domyślnym ustawieniem, jeśli wybierzesz Strzelectwo, ale powinien zostać wybrany jako pierwszy, nawet jeśli wybrałeś jedną z dwóch pozostałych specjalizacji.

Spowoduje to usunięcie tych, którzy mają mniej niż 20% zdrowia, a w połączeniu z „Ulepszonym Zabójczym Strzałem” rozszerza go do tych poniżej 25%.

Dwie opcje zapewnią ci zwiększenie zdrowia w zależności od tego, czy ty lub twój zwierzak będziecie bardziej brać udział w bitwie.

„Ulepszone Naprawianie Zwierzaka” zwiększa leczenie Twojego zwierzaka i może nawet usuwać szkodliwe efekty, podczas gdy „Naturalne Naprawianie” zwiększa ilość samoleczenia.

„Survival of the Fittest” może być kolejną opcją dla tych, którzy chcą pozostać na boisku, zmniejszając otrzymywane obrażenia o 20%.

„Tar Trap” to kolejna opcja, ponieważ spowalnia wrogów, gdy zbliżają się do ciebie, co stanowi świetną taktykę ucieczki, jeśli zostaniesz zaatakowany.

Twój pierwszy węzeł daje ci możliwość wyboru, aby poprawić umiejętność „Przetrwanie najsilniejszych”.

Naszym wyborem jest tutaj „Lone Survivor”, ponieważ skraca czas odnowienia o 30 sekund i wydłuża czas trwania o dwa.

Podczas gdy dodatkowe 20% wzmocnienie, które daje Wytrzymałość Natury, jest atrakcyjne, dodatkowy czas spędzony na obronie jest kluczowy.

Inne opcje zachowania zdrowia to „Kamuflaż”, który pomoże ci przemykać się obok wrogów i pozwoli Tobie i Twojemu zwierzakowi odzyskać 2% zdrowia co sekundę przez minutę, a także „Odmładzający wiatr”, który zwiększa leczenie o 10% co osiem sekund.

W miarę przesuwania się w górę drzewka talentów musisz wybrać między podążaniem ścieżką w lewo lub w prawo.

Zalecamy lewą ścieżkę dla graczy defensywnych, która dodaje „Zastraszanie”, pozwalając zwierzakowi ogłuszać cele, następnie „Pętanie kajdanami” i dalej „Władca bestii”, który zwiększa obrażenia twojego zwierzaka.

W końcu dotrzesz do „Ulepszonego polecenia zabijania” i dolnego węzła wyboru „Alpha Predator”.

Prawa strona oferuje bardziej ofensywne umiejętności, takie jak „Born to be Wild”, która skraca czas odnowienia niektórych aspektów o 10% na punkt, oraz „Strażnik”, świetna umiejętność do atakowania wszystkich celów w obszarze, ignorując linię wzroku do 12 sekund.

„Master Marksman” i „Serpent Sting” dodają efekty krwawienia i zatrucia, które zadają obrażenia w czasie.

Wreszcie, możesz wybrać między „Utajonymi wstrzykiwaczami trucizny” lub „Ugryzieniem Hydry” – ta ostatnia opcja jest preferowana, ponieważ wystrzeliwuje dwie dodatkowe strzały we wrogów.

Drzewo mistrzostwa bestii

Gdzie umieścić swoje punkty w Beast Mastery.

4

Gdzie umieścić swoje punkty w Beast Mastery.Źródło: Blizzard

Beast Mastery to dobry wybór specjalizacji, ponieważ twój zwierzak wykona za ciebie większość ataków.

Jedynym minusem jest to, że jeśli twój zwierzak umrze, szybko wpadniesz w kłopoty, więc dobrze jest upewnić się, że twoja budowa opiera się na utrzymywaniu twojego dobrego chłopca w zdrowiu.

„Strzał kolczasty” jest tutaj chlebem powszednim, podczas gdy „Taktyka paczek” zwiększa regenerację skupienia, a „Załadowany kołczan” da ci drugi ładunek przy „Strzale kolczastym”.

Tutaj drzewo pęka. Lewa strona oferuje 'Animal Companion’, który przywoła drugiego zwierzaka, aby zadać dodatkowe obrażenia.

„Bestial Wrath” pomaga w tym, zwiększając obrażenia zadawane przez ciebie i twojego zwierzaka przez kilka sekund.

„Aspect of the Wild” również dobrze się z tym sprawdza, zwiększając liczbę trafień krytycznych i umożliwiając dostęp do „Barbed Wrath”, który skraca czas odnowienia „Bestial Wrath” o kilka sekund.

„Call of the Wild” przywołuje na kilka sekund dwa aktywne zwierzaki i jednego z twojej stajni oraz umożliwia dostęp do „Bloody Frenzy”, który oferuje efekty „kolczastego strzału” wszystkim aktywnym zwierzakom.

Inną opcją jest zejście do Dire Pet Tree, które daje bardzo różne umiejętności w zależności od wybranej ścieżki.

„Straszna Bestia” przywołuje dzikie zwierzę, jednocześnie zwiększając twój pośpiech i ma tylko 20 sekund odnowienia.

„Dire Command” dobrze się z tym łączy, dając szansę na przywołanie bestii za każdym razem, gdy użyjesz „Kill Command”.

„Odporność na paczkowanie” wydłuży również o jedną sekundę czas przebywania twoich bestii na polu.

Najważniejszy jest jednak „Dre Pack”, który resetuje czas odnowienia Kill Command, jednocześnie zmniejszając koszt skupienia.

Jeśli zbudowany jest poprawnie, możesz spamować „Kill Command”, a jeśli wybierzesz „In for the Kill”, istnieje również szansa na użycie „Kill Shot” na wrogu bez względu na jego zdrowie.

Celność

Najlepsze umiejętności strzeleckie

4

Najlepsze umiejętności strzeleckieŹródło: Blizzard

Jest to jedna z trudniejszych umiejętności do zdobycia wyższego poziomu z jej ograniczonymi możliwościami, ale może być dobra w treściach grupowych.

Marksmanship oferuje więcej pułapek, takich jak „Hi-Explosive Trap” lub „Improved Traps”.

„Binding Shot” to kolejny interesujący talent, który umieszcza kotwicę i każdy w zasięgu zostaje oszołomiony, jeśli odejdzie za daleko.

„Strażnik” jest również dostępny tutaj, a następna „Percepcja Strażnika” udostępni tę zdolność wszystkim członkom drużyny.

„Zapora” doda dodatkowe obrażenia dla pojedynczego celu, a „Czakra Śmierci” zadaje obrażenia i nakłada osłabienie obrony.

Ci, którzy chcą skupić się na atakach obszarowych, powinni wybrać umiejętność „Samotny wilk”, która zwiększa obrażenia o 10%, gdy twój zwierzak jest nieaktywny.

„Strzał Chimera” trafi drugi cel w pobliżu głównego celu i działa dobrze z „Ogniem błyskawicznym” i „Strzałem wielostrzałowym”.

„Trick Shots” również odgrywa rolę w tych zaletach, stosując wzmocnienie, gdy trafisz trzy lub więcej celów.

„Bombardowanie” dodatkowo działa na zasadzie synergii, automatycznie stosując „Sztuczne strzały” po czterokrotnym użyciu „Strzału Chimery”.

Wybór węzła zależy od Ciebie. „Ciężka amunicja” trafia dwa cele mniej, ale zwiększa obrażenia od rykoszetu.

„Lekka amunicja” zwiększy twój rykoszet nawet o dwóch dodatkowych wrogów.

„Salwa” wywoła burzę strzał, która zadaje wrogom obrażenia przez 6 sekund, a także nakłada wzmocnienie „Trick Shots”.

„Trueshot” zwiększa szybkość obszaru skupienia i skraca czas odnowienia innych strzałów.

Dodaj „Prawdziwe skupienie Eagletona” do miksu, aby wydłużyć czas trwania „Prawdziwego strzału” i zmniejszyć inne koszty skupienia.

Dla tych, którzy chcą skupić się na pojedynczych celach, „Podwójne dotknięcie” sprawi, że „Wycelowany strzał” automatycznie wystrzeli w 100% bez zużywania skupienia.

„Serpentstalker’s Trickery” doda dodatkowe obrażenia do twojego „Aimed Shot”, podczas gdy „Lock and Load” sprawia, że ​​twoje automatyczne ataki mają 8% szans na użycie dodatkowego „Aimed Shot”.

„Legacy of the Windrunners” dodaje sześć dodatkowych strzał wiatru do twojego „Aimed Shot”, a „Windrunner’s Guidance” zwiększa szansę na trafienie krytyczne.

Przetrwanie

Jak zrobić najlepszy build survivalowy?

4

Jak zrobić najlepszy build survivalowy?

Gracze w trybie przetrwania skupiają się na walce w zwarciu i będą używać włóczni do zadawania obrażeń wraz ze swoim zwierzakiem.

Oznacza to, że wiele talentów Bestii ma tu zastosowanie i dobrze współpracuje z kilkoma ważnymi talentami, aby zmaksymalizować twoją konfigurację.

„Wildfire Bomb” to jedna z bardziej zabawnych umiejętności, która ma świetną konfigurację Survivor. Zadaje obrażenia w czasie i działa dobrze z „Kill Command”.

„Guerilla Tactics” doda ci dodatkowy ładunek za bombę, a „Improved Wildfire Bomb” zwiększy zadawane przez nią obrażenia.

„Skoordynowany Szturm” zwiększa obrażenia „Bomby Dzikiego Ognia” i dodaje efekt krwawienia do „Zabójczego strzału”.

„Ekspert wybuchowy” działa również dobrze, skracając czas odnowienia bomby.

Ostatnim polecanym przez nas talentem jest 'Wildfire Infusion’, który daje bombom różne infuzje.

„Bomba odłamkowa” powoduje krwawienie, „Bomba feromonowa” wzmacnia komendę zabijania, a „bomba lotna” dodaje truciznę do wielu celów.

Jeśli wolisz skupić się na swojej włóczni, spójrz na prawą stronę drzewka talentów.

„Harpun” przybliża cię do celu, aby zamknąć lukę w walce wręcz, a „Warunki walki” skracają czas odnowienia, zmniejsza otrzymywane obrażenia, zwiększa skupienie i resetuje „Harpun” po pokonaniu wroga.

„Mongoose Bite” zastępuje „Raptor Strike”, ale daje również wzmocnienie „Mongoose Fury”, które zadaje dodatkowe obrażenia.

„Skupienie włócznią” dobrze się z tym sprawdza, zwiększając obrażenia zadawane przez ugryzienie obok „Zamiatająca włócznia”.

„Krwawe pazury” zwiększają szansę na zresetowanie „Rozkazu zabicia” dla każdego ładunku „Mongoose Fury”.

„Spearhead” będzie dalej współdziałał z tym, zwiększając obrażenia ataków zwierzaków i „Kill Command”.

„Zabójczy duet” to ostatni element układanki, zmniejszający koszt skupienia „Ukąszenia Mongoose”, resetujący „Polecenie zabicia” i wydłużający czas działania „Głowy włóczni”.

Chociaż siła tych synergii może się zmieniać z czasem, użyteczność tych umiejętności będzie kluczem do tego, na której budowie wylądujesz.

Napisane przez Georginę Young w imieniu GLHF.

Wszystkie najnowsze porady i wskazówki dotyczące gier

Szukasz wskazówek i wskazówek dotyczących swoich ulubionych konsol i gier? Mamy cię w zasięgu…

Tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze wiadomości dotyczące PS5, Xbox i innych gier wideo

Źródło : https://www.the-sun.com/tech/6114866/world-of-warcraft-dragonflight-guide/