Przewodnik po tarocie z oryginalnymi ilustracjami z World of Warcraft

Fani gier tarota i uniwersum World of Warcraft będą zachwyceni odkryciem tej wspaniałej talii tarota i jej przewodnika wypełnionego oryginalnymi dziełami sztuki inspirowanymi tą niezwykle popularną internetową grą RPG.

Wyjątkowy tarot dla fanów WoW

Ta talia tarota wraz z przewodnikiem zawiera ekskluzywne ilustracje kultowych bohaterów i stworzeń Azeroth, dając długoletnim graczom World of Warcraft odświeżający sposób na ponowne połączenie się z mitologią gry. Zestaw ten składa się z większych i mniejszych arkanów obszerny przewodnik wyjaśniający znaczenie każdej karty, a także proste rozkładówki ułatwiające odczytanie.

Zanurz się w świat WoW

Dzięki 78 kartom i 128-stronicowej książeczce z nowymi, oryginalnymi ilustracjami ta talia tarota pozwala na prawdziwe zanurzenie się w świecie Azeroth.

Dołączony przewodnik oferuje znaczenia kart i przykładowe odczyty, aby pomóc praktykom na wszystkich poziomach tworzyć zabawne i pouczające odczyty.

Idealny prezent dla fanów WoW

Zapakowana w solidne, ozdobne pudełko prezentowe, ta talia tarota jest idealnym prezentem dla fanów serii World of Warcraft, a także entuzjastów tarota. Unikalny sposób na połączenie dwóch ekscytujących światów w jednym zestawie.

Źródło: www.wowhead.com