Przewodnik po talentach WoW Inner War Colossus Warrior Hero

Rewolucja ogłoszona w World of Warcraft: The War Within nie pozostawia obojętnym i obiecuje przemianę świata Azeroth. Jedną z najważniejszych nowości jest wprowadzenie Talenty Bohaterów co mogłoby zmienić sposób, w jaki gracze budują swoje klasy.

Zwiększona personalizacja zajęć

Ta poważna zmiana w funkcjonowaniu klas powinna pozwolić graczom na większą liczbę realnych konfiguracji i większą indywidualność. TO Talenty Bohaterów zostały specjalnie zaprojektowane, aby rozszerzać istniejące drzewka talentów i specjalizacje klasowe.

Każda klasa ma w sumie trzy drzewa Talenty Bohaterów, przy czym gracze mogą wybierać pomiędzy dwoma w zależności od aktualnej specjalizacji. Druidzi i Łowcy Demonów są godnymi uwagi wyjątkami od tej reguły, mając odpowiednio czterech i dwóch.

Ujawniono Kolosalnego Wojownika

Blizzard zaczął ujawniać nowe drzewka Talenty Bohaterów, wśród których jest Wojownik Kolosów. Oto wszystko, co musisz o tym wiedzieć.

Talent Keystone Bohatera-Kolosalnego Wojownika

Zburzyć : Wykonaj serię precyzyjnych i potężnych ciosów przeciwko celowi i wrogom w promieniu 8 metrów. Korzystając z tej umiejętności, możesz blokować, parować i wykonywać uniki. 45 sekund odnowienia.

Talenty Bohatera Kolosalnego Wojownika z pierwszego rzędu

Ekspert sztuk walki : Twoje obrażenia od trafienia krytycznego zwiększają się o 10%, a ilość blokowanych przez twoje krytyczne bloki wzrasta o 10%.

Kolosalna moc : Mortal Strike i Shield Slam zapewniają ładunek Colossal Might. Colossal Might zwiększa obrażenia zadawane przez Demolish o 10% i kumuluje się do 5 razy. Demolka zużywa Kolosalną Moc.

Góra mięśni i blizn : Zadajesz 5% więcej obrażeń i otrzymujesz 2,5% mniej obrażeń. Rozmiar zwiększa się o 5%.

Talent Bohatera-Kolosalnego Wojownika z Capstone

Niepowstrzymana moc : Kolosalna Moc kumuluje się teraz 10 razy. Jeśli chciałbyś zyskać dodatkowy ładunek Kolosalnej Mocy, ale osiągnąłeś już maksimum, czas odnowienia Demolish zostaje skrócony o 2 sekundy. Podczas rzucania Demolish jesteś na ziemi, dzięki czemu jesteś odporny na ogłuszenia i efekty, które cię poruszają.

Oto pełna lista talentów Wojownika Kolosów. Ponieważ premiera dodatku została jeszcze kilka miesięcy, wszystko, co zostało wspomniane powyżej, może ulec zmianie. Ten przewodnik będzie stale aktualizowany, aby odzwierciedlał najnowsze informacje.

Źródło: www.dexerto.com