Przewodnik po talentach bohaterów Dark Ranger Hunter w WoW: The War Within

Drzewo talentów bohatera: Łowca Mrocznych Strażników

Nowe talenty bohaterów obiecują całkowicie zmienić sposób działania World of Warcraft, gdy nowy dodatek The War Within ukaże się jeszcze w tym roku. Blizzard zaczął ujawniać niektóre nowe opcje, a łowca Mrocznych Rangerów wydaje się ekscytującą perspektywą.

Istniejące drzewa talentów w WoW prawdopodobnie nie zmienią się zbytnio wraz z nowym rozszerzeniem. Chociaż programista zawsze wprowadza drobne zmiany w sposobie ich działania, podstawowa struktura powinna pozostać taka sama. Zamiast tego Blizzard pokłada nadzieję w nowym systemie talentów bohaterów. Te nowe drzewa talentów zaprojektowano tak, aby uzupełniały istniejące kombinacje klas/specjalizacji/talentów, a jednocześnie stanowiły odrębną mechaniczną całość. Każda klasa będzie miała dostęp do trzech drzew talentów Bohaterów, z wyjątkiem Druida i Łowcy Demonów, którzy będą mieli odpowiednio cztery i dwa. Spośród tych drzewek talentów gracze będą mogli wybierać pomiędzy dwoma, w zależności od specjalizacji, z której aktualnie korzystają.

Ciekawe opcje

Oto wszystkie informacje, jakie mamy na temat łowcy Mrocznych Rangerów, które mogą dodać trochę przewagi klasie, która ma najwięcej dystansu.

Archetyp Mrocznego Łowcy Łowców

Drzewo talentów Bohaterów łowcy Mrocznych Rangerów ma ten sam format, co inne archetypy potwierdzone już w The War Within. Wyróżnia się talent podstawowy i talent podstawowy, z trzema poziomami talentów zależnymi od wyboru pomiędzy nimi. Oto kompleksowe spojrzenie na wszystko, co wiemy o archetypie Bohatera Mrocznego Łowcy:

Główne talenty

Czarna Strzała: Wystrzeliwuje czarną strzałę w swój cel, zadając obrażenia typu Shadow co 2 sekundy przez 16 sekund. Za każdym razem, gdy Czarna Strzała zadaje obrażenia, masz szansę zresetować czas odnowienia Celowanego Strzału lub Kolczastego Strzału. Czas odnowienia 30 sekund.

Talenty pierwszego rzędu

Finezja Rangera: Celowany Strzał i Szybki Ogień zadają o 15% więcej obrażeń. Strzał Kolczasty i Rozkaz Zabicia zadają o 15% więcej obrażeń.

Mroczne Ogary: Za każdym razem, gdy Czarna Strzała zadaje obrażenia, masz szansę przywołać nieumarłego psa, który szarżuje na cel i zadaje obrażenia w cieniu.

Cień Śmierci: Kiedy zastosujesz Czarną Strzałę na celu, otrzymasz efekt Śmiertelnego Ciosu lub Łowcy.

Talenty drugiej linii

Wybrany węzeł: Mroczne wzmocnienie i Żniwiarz grobowy

Mroczne wzmocnienie: Kiedy Czarna Strzała resetuje czas odnowienia umiejętności, zyskujesz 15 Fokusu.

Żniwiarz grobowy: Kiedy cel dotknięty Czarną Strzałą umrze, czas odnowienia Czarnej Strzały zostaje skrócony o 12 sekund.

Wybrany węzeł: Obejmij cienie i zasłonę dymną

Obejmij cienie: Leczy 15% wszystkich obrażeń cienia zadanych przez ciebie lub twoje zwierzaki.

Zasłona dymna: Radość zapewnia 3 sekundy przetrwania najsilniejszego. Przetrwanie najsilniejszego aktywuje radość przy 50% skuteczności.

Ciemne łańcuchy: Rozłączenie przykuwa najbliższy cel do ziemi, powodując, że porusza się on o 40% wolniej, dopóki nie oddali się na odległość 8 metrów.

Talenty trzeciego rzędu

Intensywna ciemność: Kiedy aktywowany jest Trueshot lub Call of the Wild, Czarna Strzała zadaje obrażenia o 50% szybciej.

Fala Cienia: Kiedy Multi-Shot trafi cel objęty Czarną Strzałą, wybucha podmuch energii cienia, zadając umiarkowane obrażenia w cieniu wszystkim wrogom w pobliżu celu. Może się to zdarzyć tylko raz na 6 sekund.

Rdzeń talentu

Więdnący ogień: Kiedy Czarna Strzała resetuje czas odnowienia Celowanego Strzału lub Kolczastego Strzału, grad ciemnych strzał trafia w Twój cel, zadając obrażenia Cienia i zwiększając obrażenia zadawane przez Ciebie i Twoje zwierzaki o 10% na 6 sekund.

Oto nasza pełna analiza drzewa talentów Bohatera Mrocznego Rangera. Premiera The War Within ma nastąpić w drugiej połowie 2024 roku, po wejściu do sprzedaży Cataclysm Classic przed sierpniem.

Źródło: www.dexerto.com