Przewodnik po rolnictwie reputacji Infinite Dream Wardens w WoW 10.2 – Destructoid

Nowa aktualizacja zawartości: nieskończona reputacja do zdobycia

Nowa aktualizacja zawartości oznacza pojawienie się nowej frakcji w World of Warcraft. A wraz z tym oczywiście pojawia się nowe dążenie do reputacji. Podobnie jak inne frakcje w World of Warcraft: Dragonflight, nowa frakcja Strażników Snów składa się z 20 poziomów Rozgłosu. Ten przewodnik po WoW 10.2 Infinite Dream Wardens pokaże Ci, jak stale zdobywać reputację Dream Wardens, nawet po ukończeniu wszystkich zadań zapewniających reputację.

Jak zdobyć reputację Strażników Snów w WoW 10.2

Aby rozpocząć tę misję nieskończonej reputacji, musisz najpierw rozpocząć misję WoW 10.2 i odblokować nową strefę Szmaragdowego Snu. Przy pierwszym logowaniu powinieneś otrzymać wyskakujące okienko z zadaniem, które należy wykonać, aby dostać się do Szmaragdowego Snu. Następnie musisz zbadać dolną część Wyspy Szmaragdowych Snów i poszukać na mapie zielonego nasionka. Możesz zobaczyć, jak to wygląda w czerwonym kółku na zrzucie ekranu powyżej. Znajdziesz tutaj stertę ziemi zwaną Szmaragdową Nagrodą. Kiedy dowolny gracz wejdzie w interakcję ze Szmaragdowym Zleceniem, może zasadzić ziarno i rozpocząć trzyminutowe odliczanie, zanim ziarno wyrośnie na roślinę. Następnie inni gracze – łącznie z Tobą, jeśli ktoś Cię pobił, aby rozpocząć wydarzenie – mogą pomóc w uprawie rośliny. Następnie możesz wejść w interakcję z rosnącą rośliną i wnieść własne nasiona (epickie, rzadkie lub niezwykłe) do paska postępu nasion. Możesz także wnieść Szmaragdowe Krople Rosy zdobyte podczas zadań, zabijając wrogów i rzadkie miejsca odrodzenia oraz otwierając skarby w Szmaragdowym Śnie. Wszyscy gracze otrzymają nagrody zależne od zbiorczego wzrostu paska postępu Szmaragdowego Zlecenia po upływie określonego czasu. Musisz upewnić się, że na pasku postępu znajduje się 50 lub więcej wkładów, aby uzyskać wzrost reputacji. Jeśli wkład jest mniejszy niż 50, reputacja nie jest przyznawana. Jeśli jest pomiędzy 50 a 99, masz dużą szansę na zdobycie 20 reputacji Strażników Snów. Przy maksymalnym wkładzie wynoszącym 100 masz gwarancję zdobycia 20 punktów reputacji z możliwością podwojenia i otrzymania 40 punktów reputacji Strażników Snów. Po zakończeniu po prostu przeszukaj mapę, aby znaleźć następną ikonę Szmaragdowego Zlecenia i zacznij od nowa! Niektórzy gracze utworzyli grupy w Wyszukiwarce gotowych grup, aby specjalnie zbierać te Szmaragdowe Zlecenia.

Runa wzmacniająca Dreambound – dlaczego warto farmić reputację Szmaragdowych Strażników w WoW 10.2

Oczywiście ten przewodnik po farmie rep WoW 10.2 Infinite Dream Wardens może wydawać się powtarzalnym zadaniem. Oczywiście, że tak jest! Ale dla wielu graczy jest to tego warte. Po osiągnięciu 18. poziomu sławy odblokujesz możliwość zakupu runy wzmacniającej Dreambound. Ta Runa Wzmocnienia ma nieograniczone zastosowanie i zapewnia 86 Zręczności, Inteligencji i Siły na 1 godzinę. Jest to niezwykle przydatne zarówno w rajdach, jak i w lochach Mythic+, ponieważ nie będziesz już musiał kupować Run Ulepszających w domu aukcyjnym, ale zamiast tego będziesz mógł nadal używać tej Runy bez ograniczeń. Opłaca się to dość szybko. To powiedziawszy, w ostatnich dodatkach końcowa Runa Nieskończonego Wzmocnienia kosztowała 50 000 sztuk złota. Jednak w WoW 10.2 cena Runy Augment Dreambound wzrosła dwukrotnie do 100 000 sztuk złota. Jeśli jednak planujesz aktywnie zajmować się którąkolwiek z tych dwóch form zawartości PvE, warto pielęgnować tę reputację, aby ją kupić.

Źródło: www.destructoid.com