Przewodnik po odnalezieniu Magii Defensywnej 101 w Górach Alterac – WoW SoD

Gdzie znaleźć Defensive Magics 101 w Górach Alterac w WoW Classic SoD

Defensive Magics 101 to jedna z ośmiu książek o Magach wprowadzonych w drugiej fazie Sezonu Odkryć WoW Classic. Te osiem książek jest rozmieszczonych w odpowiednich strefach wyrównania fazy drugiej, w tym na Bagnach Razorhill, Dolinie Stranglethorn i innych. Jeśli gracz-Mag wejdzie w interakcję ze wszystkimi ośmioma książkami i zwróci je trenerowi magów swojej frakcji w Stormwind lub Orgrimmarze, runa Mocy Zaklęć – wygrawerowana w miejscu stóp zbroi i zwiększająca obrażenia krytyczne wszystkich zaklęć o 50 procent – ​​zostanie być oferowane jako nagroda. Pierwszą książką dla Maga w Górach Alterac, do której powinieneś się udać, powinna być Defensive Magics 101. Tutaj znajdziesz ją w WoW SoD.

Jak znaleźć Magię Defensywną 101 w Górach Alterac w WoW Classic SoD

Ogry z Crushridge zamieszkują region otaczający wieżę, w którym znajdziesz tę książkę. Defensive Magics 101 można znaleźć w wieży pod współrzędnymi [48, 58] w górach Alterac. Na szczęście dla graczy, wieża ta jest jedną z pierwszych budowli, jakie zobaczycie wchodząc do Gór Alterac przez Pogórze Hillsbradzkie. Jeśli wybierasz się w obszar od strony głównej drogi obok Wiatraka Tarrena, wieża, w której znajduje się ta książka, powinna być pierwszą konstrukcją, którą zobaczysz.

Po wyeliminowaniu brutali z Crushridge i ogrów zamieszkujących pobliską okolicę powinieneś mieć wolną drogę do wieży. Wewnątrz wieży powinien znajdować się dodatkowy ogr (który ma tylko jedno piętro); wyeliminuj go, a będziesz mógł zebrać książkę oznaczoną po prostu jako „podręcznik” po prawej stronie pokoju, na kilku pudełkach.

Źródło: www.bing.com