Przewodnik po dotarciu do Amidrassil, Nadziei Marzeń w WoW Dragonflight

Jak dołączyć do najazdu Amidrassil w WoW Dragonflight

Amidrassil, Nadzieja Snów, to trzeci najazd w World of Warcraft Dragonflight.

Podczas tego nalotu fani w końcu zmierzą się z okrutnym Fyrakkiem, który próbuje zburzyć nowe drzewo świata. Zanim jednak będziesz mógł rzucić mu wyzwanie w ostatecznej rozgrywce, musisz najpierw dotrzeć do najazdu Amidrassil. Zasadzone w sercu strefy Szmaragdowego Snu, Amidrassil jest nowym drzewem świata, które jeszcze nie skończyło rosnąć i stało się nowym domem dla Nocnych Elfów. Nie mają dokąd się udać, odkąd Sylvanas Windrunner spaliła Teldrassil. Niestety, nie mogą jeszcze się wprowadzać. Rzeczywiście, muszą najpierw stawić czoła rosnącemu zagrożeniu ze strony Płomiennych Druidów i Fyrakka.

Jak dołączyć do najazdu Amidrassil w WoW Dragonflight

Aby dotrzeć do Amidrassil w Dragonflight, zacznij od udania się do strefy Emerald Dream. Możesz albo skorzystać z portalu z Valdrakken o współrzędnych 63.15, 57,67, albo przelecieć przez portal na Równiny Ohn’ahran o współrzędnych 18.70, 51, 90. Kiedy już znajdziesz się w okolicy, kieruj się na północ, gdzie znajduje się Amidrassil. Można się tam dostać korzystając z wierzchowców, sieci lotów lub korzystając z lotu ekspresowego do Wellspring Overlook.

Dokładna lokalizacja nalotu Amidrassil w WoW Dragonflight

Wejście do Amidrassil znajduje się pod współrzędnymi 27, 31 w Emerald Dream. Tuż obok wejścia znajduje się Kamień Przywołania, pod numerami 27, 31. Przestrzeń przed rajdem to duża pusta przestrzeń, której zwykle używają najeźdźcy do gromadzenia się. Warto zaznaczyć, że jest to bezpieczne miejsce, chyba że przyciągniesz do tej pozycji wrogów. W takim wypadku możesz spokojnie i bezpiecznie poczekać na swój napad.

Jeśli nie chcesz tam lecieć, zawsze możesz poprosić swoją grupę rajdową, aby cię wezwała, ale nie mów im, że to tutaj słyszałeś.

Źródło: www.bing.com