Przewodnik po 19. rocznicy WoW – data rozpoczęcia, zajęcia, nagrody

WoW świętuje swoje 19-lecie specjalnym wydarzeniem

World of Warcraft obchodzi w tym roku swoje 19. urodziny, a Blizzard przygotował dla graczy kilka ekscytujących niespodzianek i uroczystości podczas specjalnego wydarzenia w grze. Od premii za doświadczenie po nowego towarzysza – koniecznie przyłącz się do uroczystości .

Data wydarzenia z okazji 19. rocznicy WoW

Wydarzenie z okazji 19. rocznicy World of Warcraft potrwa od 16 listopada 2023 r. do 7 grudnia 2023 r., dając graczom mnóstwo czasu na korzystanie z oferowanych atrakcji i zdobywanie nagród, a także świętowanie tej wyjątkowej rocznicy.

Wszystko, co musisz wiedzieć o wydarzeniu z okazji 19. rocznicy WoW

To wydarzenie oferuje graczom możliwość świętowania historii WoW oraz oferuje liczne zajęcia i nagrody. Po prostu logując się, otrzymasz swoją pierwszą nagrodę, osiągnięcie o nazwie „WoW 19th Anniversary”. Dodatkowo w Twojej skrzynce pocztowej będzie na Ciebie czekać paczka zawierająca drobne niespodzianki dla graczy, a mianowicie:

  • Pakiet Uroczystości – Zwiększa zdobyte doświadczenie i reputację o 19% podczas wydarzenia.
  • Zaproszenie Pożeraczy Czasu – Rozpoczyna misję o nazwie „Zaproszenie w odpowiednim czasie”.
  • Uroczystość Fajerwerki – Dla żartu.
  • 200 przekroczonych odznak – Służy do zakupu nagród.

Zadanie „Zaproszenie w odpowiednim czasie” zabierze Cię do Jaskiń Czasu, gdzie znajdziesz imprezę, kupców, u których możesz wydać Odznaki Wypaczenia Czasu i zdobyć przedmioty, a także zadania, w których możesz zdobyć Odznaki Wypaczenia Czasu.

Zajęcia do zrobienia podczas wydarzenia z okazji 19. rocznicy WoW

Podczas wydarzenia gracze mogą cieszyć się kilkoma zajęciami, z których większość pozwala zdobyć odznaki Timewarped, które można wykorzystać do zdobycia takich przedmiotów, jak towarzysze, wierzchowiec i zabawne materiały eksploatacyjne. Oto lista wszystkich działań:

  • Zadania – To wielkie święto WoW obejmuje kilka zadań dla graczy, w tym „Czas na przemyślenia”, który obejmuje udzielenie odpowiedzi na pytanie dotyczące historii WoW, oraz „The Originals”, które pozwala zmierzyć się z klasycznymi bossami z World of Warcraft.
  • Doomwalker i wierzchowiec Azure Worldchiller – Zdobądź nowego wierzchowca Azure Worldchiller, pokonując Doomwalkera, światowego bossa dostępnego w Tanaris.
  • Dolina Alterac w Olde – Ta klasyczna wersja pola bitwy Alterac Valley zawiera nową wersję przypominającą wersję klasyczną, z kilkoma zmianami.
  • Jaskinie Czasu – Gracze mogą cieszyć się kilkoma dodatkami w Jaskiniach Czasu, w tym używaniem Chronocrystals do oglądania przerywników filmowych z historii WoW.

Te działania i nagrody przypominają o długiej historii gry i są dla graczy świetnym sposobem na uczczenie tej wyjątkowej rocznicy.

Źródło: www.gamepur.com