Przejęcie miecza Frostmourne z „World Of Warcraft” podczas nalotu narkotykowego

Słynna przeklęta szabla Frostmourne, która zabiła Sylvanas Windrunner i skazał ją na przemianę w banshee, została zabezpieczona podczas policyjnych poszukiwań w Manitobie w Kanadzie.

Przeszukanie policji

6 września Królewska Kanadyjska Policja Konna z Norwegii House przeszukała rezydencję w Kinosao Sipi Cree Nation w ramach dochodzenia w sprawie posiadania w okolicy substancji kontrolowanych i nielegalnej broni palnej. Organom ścigania udało się przechwycić dziewięć sztuk broni palnej i ponad 130 gramów cracku, prawdopodobnie kokainę. Osoby obecne w domu zostały aresztowane i obecnie przebywają w areszcie policyjnym.

Odkrycie Mrozu

Zdjęcie przedmiotów odzyskanych podczas poszukiwań zostało opublikowane na oficjalnej stronie internetowej Królewskiej Kanadyjskiej Policji Konnej. Dowiadujemy się, że emblematyczny obiekt World Of Warcraft został opisany jako „miecz”. Ponadto funkcjonariusze znaleźli w rezydencji gaz pieprzowy, który został skonfiskowany, ponieważ jego posiadanie w Kanadzie jest nielegalne w celu użycia przeciwko ludziom.

Zarzuty i aresztowania

Dwóm osobom aresztowanym w zeszłym tygodniu postawiono zarzuty posiadania w celach handlu ludźmi, posiadania mienia uzyskanego w wyniku działalności przestępczej oraz ośmiu przypadków posiadania broni do celów niebezpiecznych.

Kontynuacja badań

Ponadto Królewska Kanadyjska Policja Konna w Norwegii ogłosiła, że ​​będzie nadal skupiać uwagę na tym regionie, biorąc pod uwagę, że 8 września w związku z przeszukaniem aresztowano dwie inne osoby. W zeszłym miesiącu policja wtargnęła do innego domu na terenie rezerwatu, aresztując cztery osoby i konfiskując pistolet, dwie sztuki broni palnej, maczetę, amunicję i narkotyki. Jedna z podejrzanych, 18-letnia kobieta, została zwolniona bez postawienia zarzutów.

Modyfikacja do gry Lies Of P

W innych wiadomościach związanych z grami ogłoszono, że wzmianka o „wszystkich gliniarzach to dranie” w grze Lies Of P została usunięta, ponieważ zespół „chciał, aby wszyscy mogli cieszyć się grą dokładnie tak jak my”. .

Źródło: www.bing.com