Przed aktualizacją WoW Dragonflight może pojawić się wkrótce


Jeśli chodzi o gry MMO, wiele z nich podąża według schematu wydawania aktualizacji i rozszerzeń. Weźmy Final Fantasy XIV, na przykład. Ta gra zwykle wydaje nowe rozszerzenie co dwa lata. Elder Scrolls Onlinez drugiej strony, co roku wydaje rzeczy z kilkoma mniejszymi aktualizacjami pomiędzy nimi. World of Warcraft nie jest wyjątkiem. Istnieją wskazówki dotyczące WoW Dragonflight wstępna łatka pojawi się w tym miesiącu. Ponadto data może wydawać się dużo wcześniejsza niż oczekiwano. I chociaż istnieją pewne przecieki, które mogą wskazywać na datę przed aktualizacją, będziemy musieli poczekać WoW Dragonflight’s data przed aktualizacją do potwierdzenia.

Przed aktualizacją WoW Dragonflight może pojawić się 26.

Według Activision-Blizzardsezon 4 obecnego dodatku, Krainy Cienia, kończy się 25 października. Widzimy tutaj pewien wzorzec, jeśli prześledzimy wszystkie daty premiery sprzed aktualizacji. Jeśli trzymają się tego wzoru, WoW Dragonflight’s data przed aktualizacją może przypadać na 26. To świetnie, ponieważ teraz gracze mają ustaloną datę powrotu do gry. Zwłaszcza teraz, gdy w wersji detalicznej trwa wzmocnienie doświadczenia World of Warcraft. Poza tym mamy już randkę Smocze stado uruchomić, więc nic nie jest zbyt szalone.

Zdjęcie: Activision-Blizzard

Związane z:

Gra World of Warcraft Spin-Off anulowana: oto dlaczego

Activision-Blizzard miał ciężki miesiąc lub miesiące, a właściwie lata. Wszyscy wiemy, jak opinie o Diablo Nieśmiertelny okazało się. Mimo to gra przyniosła spore przychody. Z drugiej strony, Obserwacja 2 ma więcej błędów niż nowa zawartość, której gracze nie lubią za bardzo. Naprawdę mamy nadzieję, że z WoW Dragonflight’s data przed aktualizacją prawdopodobnie wkrótce nadejdzie, rzeczy się zmieniają. Wiele osób uważa, że ​​nadchodząca ekspansja może być ostatnią okazją firmy do ponownego stworzenia dobrej gry. Niektórzy sceptycznie podchodzą do tego, jak szybko zostanie wydana, ale większość jest podekscytowana przygodą Azeroth.Źródło : https://thenerdstash.com/wow-dragonflights-pre-patch-might-be-arriving-soon/