Przeciek: Nowe Call Of Duty: Warzone i World Of Warcraft: Dragonflight ruszają w listopadzie, przedsprzedaż Diablo IV rozpoczyna się w grudniu


portal CharlieIntel To właśnie zauważył użytkownik Fury-Tebi z forum Reddit. Zobacz r/classicwow, aby zapoznać się z harmonogramem wydań i nadchodzących wydarzeń dla Activision Blizzard na pozostałą część tego roku.

Źródło obrazu: Activision Blizzard

Według przecieku Activision Blizzard ogłosiło kilka ważnych wydarzeń na nadchodzące miesiące, nie licząc już zapowiedzianych:

  • 30 sierpnia – wstępny patch do World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic;
  • 25 października – łatka rozszerzenia Dragonflight do World of Warcraft;
  • 16 listopada (oficjalnie oczekiwany przed końcem roku) – premiera nowej iteracji battle royale Call of Duty: Warzone (Call of Duty: Warzone 2 w doc);
  • 28 listopada (przed końcem roku) – uruchomienie Dragonflight;
  • 8 grudnia, The Game Awards 2022 – rozpoczynają się zamówienia przedpremierowe na Diablo IV.

Minął niecały dzień od premiery Fury-Tebi, kiedy jego wiadomość i profil zostały usunięte z Reddit, a jedna z ogłoszonych dat została potwierdzona: zostanie wydana przedpłata do World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic i true 30 sierpnia.

        Cortez to kryptonim Call of Duty: Modern Warfare 2 (Źródło obrazu: Reddit)

Cortez to kryptonim Call of Duty: Modern Warfare 2 (Źródło obrazu: Reddit)

Ewentualne rozpoczęcie przedsprzedaży 8 grudnia oznacza, że ​​The Game Awards 2022 najprawdopodobniej ogłosi dokładną datę premiery Diablo IV. Jak dotąd premiera długo oczekiwanej gry RPG akcji planowana jest na 2023 rok.

Jeśli chodzi o potwierdzone premiery Activision Blizzard, World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic zadebiutuje 26 września, Overwatch 2 Early Access rozpocznie się 4 października, a Call of Duty: Modern Warfare 2 pojawi się w wyprzedaży 28 października.

Źródło : https://technewsspace.com/leak-new-call-of-duty-warzone-and-world-of-warcraft-dragonflight-launch-in-november-diablo-iv-pre-orders-begin-in-december/