Przebierz się za kultowe postacie, które wkrótce pojawią się w World of Warcraft

Nowe stroje inspirowane Sylvanas Windrunner i Varianem Wrynnem mogą wkrótce być dostępne w World of Warcraft. W plikach gry odkryto te stroje, które nawiązują do kultowego wyglądu postaci, na razie nie wiadomo, w jaki sposób można je zdobyć i czy będą dostępne dla graczy, ale fani mają nadzieję, że tak się stanie zostać dodane do gry w przyszłości.

Nowe modele ubiorów

Fani World of Warcraft odkryli nowe projekty strojów noszonych przez Sylvanas Windrunner i Variana Wrynna, które nie są powiązane z żadnymi konkretnymi funkcjami w grze, co może oznaczać, że gracze World of Warcraft będą mogli w końcu zebrać te transmogi dla swoich postaci.

Możliwe nowe transmogi

Aktualizacja 10.2 jest obecnie dostępna na publicznym serwerze testowym World of Warcraft. Oznacza to, że gracze będą mogli doświadczyć wczesnych części nadchodzącej aktualizacji „Guardians of the Dream” do WoW, a eksploratorzy danych będą mogli przeszukiwać pliki w poszukiwaniu interesujących przedmiotów i modeli.

Niektóre z tych nowych przedmiotów to kompletne stroje, które wydają się inspirowane supergwiazdami World of Warcraft, Sylvanas i Varianem. Strój Sylvanas przypomina jej występy w Legionach i Battle for Azeroth, ale zawiera odsłonięty brzuch z jej projektów z Warcraft 3, Heroes of the Storm i wczesnych dodatków. Sylvanas widziała kilka unikalnych projektów w World of Warcraft, ale te nowe przedmioty najbardziej przypominają kultowy wygląd Sylvanas sprzed Shadowlands.

Strój Variana jest niemal identyczny jak zbroja Lo’gosha z komiksów, postrzegana także jako alternatywna skórka dla postaci w Heroes of the Storm. Lo’gosh to imię nadane Varianowi w komiksie World of Warcraft, gdzie został porwany i zmuszony do walki na arenie orków. Nigdy nie pojawił się w World of Warcraft ze zbroją w stylu Hordy, którą nosi w komiksie, z wyjątkiem codziennych zadań w łatce WoW 10.1.5, gdzie nosił strój inny niż ten nowy model w wysokiej rozdzielczości, co rodzi pytanie użycia tej zbroi.

Zastosowania wciąż nieznane

Modele te nie są jeszcze powiązane z żadnymi przedmiotami, zaklęciami ani innymi funkcjami w grze, więc nie jest jasne, gdzie mogą się pojawić ani czy gracze będą mogli je zebrać. Możliwe jest, że można je zdobyć jako nagrody za zadania, jako przedmioty w sklepie internetowym lub jako transmogi uzyskane w punkcie handlowym w World of Warcraft, lub że są one zastrzeżone wyłącznie do użytku niekomercyjnego. Możliwe jest również, że nigdy nie pojawią się w grze.

To powiedziawszy, wielu fanów World of Warcraft ma nadzieję, że zostaną dodani. Kultowy wygląd Sylvanas to jeden z powodów, dla których jej fani tak ją uwielbiają, a wielu z nich doceniłoby możliwość ubrania swoich Mrocznych Rangersów w jej stare stroje. Podobnie strój Variana, Lo’gosh, który wydaje się mieć dwie wersje kolorystyczne, byłby niesamowity do transmogi wojowników w stylu orków lub barbarzyńców. Niektórzy zwracali uwagę, że jeśli WoW udostępni te stroje, w przyszłości będą mogli otrzymać transmogi innych znanych postaci, takich jak Jaina czy Khadgar. Gracze będą musieli poczekać, aby zobaczyć, co Blizzard planuje w związku z tymi strojami i czy zapoczątkowują one nowy trend w World of Warcraft.

World of Warcraft jest już dostępny na PC.

Źródło: www.bing.com