Problem z błędem podczas raidu w WoW Cataclysm Classic: jak go pokonać?

Naloty w World of Warcraft zawsze były pełne niebezpieczeństw. Tradycyjnie wynikało to z wrogów, mechaniki, bossów i dramatu gildii. Zdobycie łupów na koniec wyczerpującego rajdu często wymagało umiejętności, dobrego sprzętu i sporej dawki szczęścia. Jeśli jednak grasz w WoW Cataclysm Classic i raidujesz, błąd może odmienić Twoje szczęście.

MMORPG i World of Warcraft Cataclysm Classic

Niedawno wypuszczono grę World of Warcraft Cataclysm Classic, dającą fanom MMORPG możliwość przeżycia gry w taki sam sposób, jak w 2010 roku. Świat został rozdarty na kawałki, pojawiły się nowe zadania i strefy, zwiększono maksymalny poziom, a to nowa zawartość końcowa gry do odkrycia. Pomimo tego, że jest to jedno z najbardziej kontrowersyjnych rozszerzeń do gry, wciąż wielu graczy jest gotowych zanurzyć się w Cataclysm.

Problemy z błędami w rajdach WoW Cataclysm Classic

Dotyczy to również raidów. Pomimo faktu, że technicznie zawartość ta znajduje się nadal w aktualnej wersji gry, gildie i grupy łączą siły, aby stawić czoła wyzwaniom przeszłości. Niestety istnieje pewien haczyk, który może uniemożliwić rozwój drużyny, przynajmniej tymczasowo. Problem wydaje się pojawiać, gdy grupa jest eliminowana, zwłaszcza podczas heroicznych najazdów, takich jak Twilight Hold.

Dzięki informacjom z Wowhead wiemy, że niektórzy gracze nie mogą ponownie wejść do instancji Heroic Raid po wyeliminowaniu. Może to mieć wpływ na niektórych lub wszystkich graczy w grupie i powodować problemy z dostępem do treści, które nie powinny być blokowane. Zwykle gracze powinni mieć możliwość powrotu bezpośrednio do instancji i zmierzenia się z bossem, który pokonał ich ostatnim razem, ale na razie zamiast tego pojawia się komunikat o błędzie.

Obecnie istnieje kilka doniesień o obejściach, takich jak zreformowanie grupy z innym liderem, ale nie ma jeszcze potwierdzenia dotyczącego powtarzalnego sposobu rozwiązania tego problemu.

Połącz to z innymi raportami o błędach, które obecnie zalewają fora WoW Cataclysm Classic i dotyczą takich problemów, jak nieprawidłowe działanie bossów i nie tylko, a wygląda na to, że ponowne wydanie może okazać się równie kontrowersyjne jak wersja oryginalna.

World of Warcraft Cataclysm Classic jest już dostępny, a więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

Polecamy także najlepsze gry fantasy, w które możesz zagrać, a także nasze typy najlepszych gier RPG na PC.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby otrzymywać codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych, lub skorzystać z naszego narzędzia do śledzenia ofert PCGN, aby uzyskać świetne oferty.

Źródło: www.bing.com