Problem z automatycznym rozwiązaniem drużyny lub grupy rajdowej w World of Warcraft


Wydana przez Blizzard Entertainment gra World of Warcraft to internetowa gra fabularna dla wielu graczy (MMORPG). Jest to czwarta wydana gra osadzona w uniwersum fantasy Warcraft.

Gracze kontrolują awatara postaci w świecie gry w widoku trzeciej lub pierwszej osoby, eksplorując krajobraz, walcząc z różnymi potworami, wykonując zadania i wchodząc w interakcje z postaciami niezależnymi (NPC) lub innymi graczami.

Gra, podobnie jak inne odpowiedniki, wciąż otrzymuje błędy i problemy, które czasami rozczarowują graczy. Na przykład ostatnio zwróciliśmy uwagę na problem z serwerem gry, który nie działał.

Problem z automatycznym rozwiązaniem drużyny lub grupy rajdowej w World of Warcraft

Drużyna w WoW odnosi się do grupy graczy, którzy połączyli siły, aby wykonywać zadania lub pokonywać wrogów. Rajd to większa grupa graczy, zwykle składająca się z 10-30 graczy, którzy spotykają się, aby ukończyć bardziej wymagającą zawartość.

Automatyczne rozwiązanie to funkcja, której można użyć do automatycznego rozwiązania drużyny lub grupy rajdowej po pewnym okresie bezczynności.

Może to być przydatne w przypadku grup, które zostały utworzone w określonym celu, takim jak ukończenie zadania lub pokonanie bossa i które nie mają być stałe.

Niektórzy zgłaszali (1,2,3,4,5,6,7) problemy z automatycznym rozwiązaniem ich grup party lub rajdów podczas robienia lochów lub rajdów.

Każdy, kto ma problemy z robieniem lochów lub rajdów i byciem rozwiązanym, cała drużyna, z którą byłem, była w środku M +, a cała drużyna została rozwiązana i stało się to również podczas lotu do lochu.

Kiedy wszyscy przenieśliśmy się i dotarliśmy na miejsce lotu, masa ludzi również tam narzekała na to samo, co się stało. Czy to będzie problem z dzisiejszym najazdem?
Źródło

Wczoraj i dziś grupy i rajdy, w których brałem udział, są rozwiązywane przez jakiś błąd. Zdarzyło się to wczoraj w drodze do lochu i znowu dzisiaj w środku mojego klucza. Nie mogłem nawet ponownie zaprosić drużyny i kontynuować klucza, mimo że byłem pierwotnym liderem grupy.
Źródło

Użytkownicy, których dotyczy problem, udali się na fora i platformy mediów społecznościowych, aby wyrazić swoje zaniepokojenie problemem i poszukać rozwiązania.

Niektórzy gracze zgłaszali również, że cała ich grupa zostaje rozwiązana podczas wykonywania Mythic+ lub w obszarze 52, wysokopoziomowym lochu.

Świat Warcrafta
Źródło

Niewielu zgłosiło, że cała ich grupa lub grupa rajdowa zostaje rozwiązana w środku lochu lub rajdu, co jest frustrujące i zakłóca rozgrywkę.

Potencjalne obejście

Znaleźliśmy obejście, które może potencjalnie rozwiązać problem niektórych graczy.

Losowo rozpadający się najazd – Draenor
Czy ktoś jeszcze ma ten problem? Nasz rajd zostaje losowo rozwiązany na Terros HC, stało się to już drugi raz, to dziwne
Edycja: Jeśli ktoś z innego królestwa utworzy twój rajd, opóźnienie zniknie
Źródło

Wiąże się to z zezwoleniem komuś z innego królestwa na stworzenie dla siebie rajdu, a następnie problem może zostać rozwiązany, jak stwierdzono. Jednak te obejścia nie gwarantują działania i nie zawsze są wykonalne.

Oficjalne potwierdzenie

Na szczęście Blizzard przyznał się do problemu i twierdzi, że aktywnie bada przyczynę.

Potwierdzenie World of Warcraft
Źródło

W przeciwieństwie do tego, gracze World of Warcraft napotykają problemy z grupami drużyn lub rajdów, które są automatycznie rozwiązywane podczas robienia lochów lub rajdów.

Zostało to potwierdzone przez Blizzarda, twórców World of Warcraft, i jest obecnie badane.

Mamy nadzieję, że twórcy World of Warcraft jak najszybciej rozwiążą problem automatycznego rozwiązania drużyny lub grupy rajdowej dla tych, których to dotyczy.

Do tego czasu miej oko na tę historię, ponieważ będziemy ją aktualizować o godne uwagi wydarzenia.

PiunikaWeb zaczynała jako czysto śledcza strona dziennikarstwa technologicznego, skupiająca się głównie na „najświeższych” lub „ekskluzywnych” wiadomościach. W krótkim czasie nasze historie zostały podchwycone przez Forbes, Foxnews, Gizmodo, TechCrunch, Engadget, The Verge, Macrumors i wiele innych. Chcesz wiedzieć więcej o nas? Udaj się tutaj.

Źródło : https://piunikaweb.com/2023/01/12/world-of-warcraft-party-or-raid-group-auto-disband-issue/