Premiera WoW Dragonflight: wciąż planowana na 2022!


Wielka niespodzianka we wtorek wieczorem! Ponieważ Blizzard mniej lub bardziej celowo ogłasza, że ​​Dragonflight dla nadchodzącego dodatku do World of Warcraft pojawi się w sprzedaży detalicznej jeszcze w tym roku. Wbrew wcześniejszym założeniom prawdopodobnie dopiero w 2023 roku będziemy mogli zbadać nowy dodatek.

Wynika to z notatki, którą można przeczytać w ramach uruchomienia przedsprzedaży na odpowiedniej stronie głównej Blizzarda. Mówi: „World of Warcraft: Dragonflight będzie dostępne nie później niż 31 grudnia 2022 r.” Do tej pory zakładano, że chociaż dodatek WoW Classic Wrath of the Lich King ukaże się w tym roku, fani detaliczni będą mogli to zrobić, więc na premierę Dragonflight w 2023 r. będziecie musieli czekać w nieskończoność.

WoW: Zamów Dragonflight w przedsprzedaży

Od dzisiaj możesz zamówić w przedsprzedaży World of Warcraft: Dragonflight w trzech różnych edycjach. Oprócz wersji podstawowej dostępne są również „Heroic Edition” i „Epic Edition”. Teraz możesz dowiedzieć się, jakie są te koszty i co zawierają.

Podstawowa wersja Dragonflight będzie kosztować aż 49,99 euro i oprócz samego rozszerzenia zawiera również zwierzaka Drakki jako dodatkowy przedmiot do zakupu Dragonflight w przedsprzedaży. Ten zwierzak jest dostępny tylko do wersji rozszerzenia i nie będzie już dostępny. Ponadto, oczywiście, uzyskasz również dostęp do nowego zestawu wyścigów/wyścigów „Caller of the Dracthyr”, który jest wyjaśniony jako „Dostępny w dniu lub przed premierą”. Czy możemy zacząć od już dzwoniących do wstępnej korekty?

Wszystkie wyższe wersje zawierają również wszystkie bonusy i dodatki do wcześniej wspomnianych wersji. Wersja heroiczna jest najlepsza za 69,99 euro i oprócz wszystkich wymienionych gadżetów zapewnia również ulepszenie postaci do Dragonflight, dzięki czemu wybrana postać może bezpośrednio awansować do poziomu 60. Ponadto ci, którzy zamówią w przedsprzedaży wersja Heroic otrzyma przewoźnika lotniczego Splecionego Dreamweavera i zwierzaka Murkastraza.

Jeśli nawet zdecydujesz się na Epic Grand Edition, otrzymasz także Hearthstone of the Time Wanderer, zmieniający się wieniec na głowę Strażnika Zaklęć, zmieniające tylne skrzydła przebudzenia w pięciu różnych kolorach oraz 30 dni gry w World of Warcraft oprócz wszystko wymienione do tej pory.

W tych trzech edycjach możesz zamówić WoW: Dragonflight w przedsprzedaży. Źródło: Blizzard

Oto, co czeka na Ciebie w Dragonflight

Ekscytująca nowa zawartość czeka na Ciebie w World of Warcraft: Dragonflight i mały powrót do korzeni ewolucji. Wraz z Callers of the Dracthyr możesz awansować do 70 nowych poziomów, odkrywać pięć nowych regionów i patrzeć, jak Azeroth ożywa. Zamiast nowych systemów Blizzard myśli o przywróceniu starych mocnych stron i przemyśleniu istniejących funkcji.

Spodziewaj się powrotu odpowiednich drzewek talentów i drastycznej przebudowy systemu rzemiosła. Ponadto interfejs użytkownika zostanie zaktualizowany i będziesz mógł dostosować i sterować własnym smokiem w powietrzu jak nigdy dotąd. Wszystkie dodatkowe informacje o rozszerzeniu znajdziesz tutaj:

WOW 2.0: Ujawniono nowe dodatki – Powrót do Azeroth!Źródło : https://technewsinsight.com/wow-dragonflight-release-still-planned-for-2022/