Premiera World of Warcraft: Blizzard ogłasza najnowsze wieści – 19 września 2023 r

Szukasz poprawek błędów w World of Warcraft: Dragonflight, Wrath of the Lich King Classic, Burning Crusade Classic i WoW Classic? Nie szukaj więcej! Tutaj zebraliśmy listę najnowszych poprawek błędów, które zostały wprowadzone. Niektóre z tych poprawek zaczynają obowiązywać natychmiast, inne wymagają zaplanowanego ponownego uruchomienia serwerów. Należy pamiętać, że niektóre błędy można naprawić jedynie poprzez aktualizację po stronie klienta. Ta lista będzie aktualizowana w miarę wprowadzania nowych poprawek błędów.

19 września 2023 r

Misje

Naprawa błędów co zapobiegało zwiększaniu się licznika celów, gdy ocaleni zostali uratowani w ramach zadania „Retribution Refti”.

Naprawa błędów co uniemożliwiło niektórym graczom oddanie zadania „Ofensywa Nokhud: Strażnicy Fundacji”.

18 września 2023 r

Gracz kontra gracz [avec maintenance hebdomadaire programmée]

Przywoływacz:

Zwiększono obrażenia Dezintegracji o 33% w walce PvP (dawniej 20%).

Uwagi twórców: niszczycielska moc Devastation poza czasami odnowienia jest niższa niż oczekiwano, dlatego jeszcze bardziej zwiększamy obrażenia Disintegrate, aby pomóc Devastation w PvP. W przyszłych aktualizacjach chcemy kontynuować ten wysiłek i przenieść obrażenia Dragonrage na inne obszary.

Kapłan :

Dyscyplina:

Zwiększono leczenie Pokutą o 35% w walce PvP (dawniej 15%).

Szaman:

Podstawowy:

Volcanic Surge zwiększa teraz obrażenia Lava Burst o 45% (poprzednio 55%) i Lightning Bolt / Chain Lightning o 50% (poprzednio 35%).

Żywnościowy:

Zwiększono leczenie Orkanu o 25% w walce PvP (dawniej 10%).

Zwiększono leczenie z Totemu Strumienia Uzdrawiania o 30% w walce PvP (dawniej 20%).

Czarodziej:

Cierpienie:

Zwiększono obrażenia od reakcji Niestabilnego Urazu o 35%.

15 września 2023 r

Wyścig Smoków

Zmieniono złote i srebrne czasy wyścigu wstecznego Flashfrost Flyover. Czasy te zostały przypadkowo ustawione za wysoko.

Zawody

Inżynieria :

Inżynierowie mogą teraz kupić kontenery Sprocket od Hobarta Grapplehammera w Dalaranie za 50 Leystone i 10 Felslate za sztukę.

Nagrody

Naprawa błędów co spowodowało, że łupy Zaqali Elder miały niższy poziom przedmiotu niż zamierzony.

13 września 2023 r

Gracz kontra gracz

Zmniejszono skuteczność Mistycznego Blasku Sarannisa o 70% w PvP.

Sekrety Azerothu

Sekretny dzień rozpoczynający się od „Zawsze słuchają”powinieneś teraz otrzymać zadanie „A Complete Inventory” od Fangli Hoota, jeśli nie otrzymasz go automatycznie po zbadaniu wszystkich 6 notatek.

Modyfikacja niektórych questów aby rozwiązać problemy, w przypadku których gracze mogli nie otrzymać podpowiedzi, ponieważ sekrety zostały rozpoczęte dla różnych postaci.

12 września 2023 r

Powodzenie

Naprawiono problem co uniemożliwiało graczom prawidłowe otrzymywanie osiągnięć Challenger, Rival i Duelist.

WoWowy klasyk

Naprawa błędów co uniemożliwiło NPC Tyrionowi ponowne zostanie zleceniodawcą zadania pod koniec zadania „Atak!” „.

Hardkorowe Krainy:

Gruby dynamit rzucany przez cywilne krasnoludy w Dun Modr nie powinien już powodować przejścia do trybu PvP.

Uwagi twórców: Ci konkretni NPC mieli bardzo małą szansę na trafienie cię i wprowadzenie cię w tryb PvP, więc równie dobrze może to być zerowa szansa. Nie zamierzamy jednak wprowadzać żadnych zmian w ogólnym zachowaniu strażników wrogiej frakcji w trybie Hardkor. Gracze, którzy chcą uniknąć oznaczenia jako PvP, powinni unikać osad i zadań wrogiej frakcji oznaczonych w dzienniku zadań jako „PvP”.

8 września 2023 r

Jazda Smokiem

Srebrny medal Loamm Roamm Reverse Challenge powinien zostać ponownie odpowiednio nagrodzony.

Zadania

Chromie oferuje teraz misję „Bez ograniczeń”.seria zadań eksplorujących przeszłość Eternusa, bez konieczności odwiedzania lochu „Świt Nieskończoności”.

W przypadku zadania „Nie kroki” Maiev Shadowsong nie powinna już wskazywać niewidzialnych piecyków Felflame.

Moraidormi już nie znika a Nozdormu lepiej ukrywa się podczas zadania „Nie dzisiaj, przeznaczenie”.

Łowcy Demonów, którzy nie mogli wejść w interakcję z konsolą sterowania, mogą teraz wrócić do Fel Hammer, aby kontynuować kampanię w Sali Porządków.

Tinkmaster Overspark jest widoczny, a „The Legend of Rustlock” jest ponownie dostępna dla graczy na poziomie 60 i wyższym.

Klasyczna era WoW-a

Dla aktualnej rangi każdego gracza, cotygodniowe obliczenia wkładu PvP uwzględniają teraz tylko liczbę punktów wkładu, których brakuje do osiągnięcia następnego progu rangi.

Uwagi twórców: Na wyższych poziomach gracze celowo zdobywali niehonorowe zabójstwa, aby obniżyć się poniżej bieżącego progu rangi i zyskać uznanie za dodatkową rangę, co umożliwi im szybszy postęp niż gracz tuż powyżej następnego progu rangi. Teraz najpierw zarabiasz brakującą kwotę z rangi, którą zaczynasz. Obniżenie rangi poprzez uzyskanie niehonorowych zwycięstw w celu szybszego postępu nie powinno już przynosić korzyści.

Naprawiono problem co w sposób niezamierzony podwoiło nagrodę honoru za uwagi związane z misjami w Dolinie Alterac.

6 września 2023 r

Zajęcia

<Źródło: news.blizzard.com