Premiera drugiego sezonu WoW Dragonflight – Przedłużony przestój.

Przedłużony przestój przed premierą drugiego sezonu WoW Dragonflight

Blizzard Entertainment ogłosił, że przed premierą nastąpi dłuższy okres przestoju WoW Dragonflight drugi sezon we wtorek, 9 maja. Gracze mogą się spodziewać WoW Dragonflight zgodnie z witryną obsługi klienta Blizzarda, a także ogłoszeniem na Wow klient.

W zeszłym sezonie serwery pojawiły się tuż przed godziną 14:00 CT, trzy godziny po wydaniu cotygodniowego resetu. Kiedy poprawka 10.0.5 poszła na żywo w styczniu, serwery pojawiły się dopiero o 18:00 CT.

Nowy rajd i Mythic+

Podczas gdy łatka 10.1 wprowadziła do gry wiele nowych funkcji, gracze wciąż muszą czekać tydzień do premiery drugiego sezonu, który obejmuje wydanie nowego rajdu w grze, Aberrus, a także rozpoczęcie nowego sezonu Mythic+. Jeśli chcesz wskoczyć do Aberrusa lub zacząć szlifować swój wynik Mythic+ od razu we wtorek, będziesz musiał poczekać do późnego popołudnia.

Prace konserwacyjne użytkownika w tym tygodniu potrwają pięć godzin dłużej niż prace konserwacyjne dotyczące WoW klasyka serwerów, które mają zostać uruchomione o godzinie 10:00 CT.

Opóźnienie wyścigu o tytuł mistrza świata

Efektem ubocznym przedłużonych prac konserwacyjnych będzie nieuniknione opóźnienie rozpoczęcia wyścigu o tytuł mistrza świata. Ponieważ Aberrus otworzy się we wtorek o tej samej porze na poziomach trudności Normal, Heroic i Mythic, najlepsi rajdowcy w grze będą musieli czekać jeszcze dłużej, aby rozpocząć wyścig.

Kiedy Race to World First rozpocznie się 9 maja, najlepsze gildie w grze prawdopodobnie rozpoczną swój marsz w kierunku tytułu z podzielonymi rajdami; a ponieważ Blizzard ogłasza dzisiaj przedłużoną konserwację, możliwe, że te podziały rozpoczną się jeszcze później niż w pierwszym sezonie.

„Nie jesteśmy pewni, ile potrwa konserwacja, ale będziemy informować Was na bieżąco”.

Źródło: Dot Esports za pośrednictwem Blizzard Entertainment.