Premiera dodatku World of Warcraft: The War Within planowana jest na rok 2024

Fani World of Warcraft, którzy chcą zagłębić się w kolejne rozszerzenie do gry, The War Within, z przyjemnością dowiedzą się, że w końcu potwierdzono datę rozpoczęcia okresu testów beta. Na szczęście nie trzeba długo czekać, zanim będziesz mógł dogłębnie zbadać niebezpieczne światy pod Azeroth.

Premiera WoW War Within

Blizzard świętuje 20. rocznicę swojej słynnej gry MMORPG, wypuszczając Worldsoul Saga, epicką historię rozłożoną na trzy dodatki: The War Within, Midnight i The Last Titan. Zabiorą graczy World of Warcraft do Khaz Algar, podziemnej krainy podzielonej na cztery strefy i wprowadzą nową grywalną, sojuszniczą rasę Ziemnych.

Oczekuje się, że data premiery WoW War Within pojawi się wcześniej niż pod koniec 2024 r., ale wcześniej ujawniono, że okres testów beta rozpocznie się w środę, 5 czerwca 2024 r.

WoW War w ramach rejestracji w wersji beta

Blizzard potwierdził, że zaprosi „weteranów społeczności, prasę, strony fanów, przyjaciół i rodzinę” do wypróbowania wersji beta w okresie testowym. Możesz zarejestrować się, aby zyskać szansę wzięcia udziału lub zagwarantować dostęp, kupując lub uaktualniając wersję The War Within Epic Edition. Więcej informacji na temat procesu znajdziesz tutaj.

Jeśli zostaniesz wybrany do udziału w wersji beta, otrzymasz wiadomość e-mail z zaproszeniem do pobrania klienta gry. Nie martw się, jeśli nie otrzymasz zaproszenia od razu, ponieważ z czasem zostanie wysłanych więcej zaproszeń okres testów beta.

Czekamy na premierę dodatku

Jeśli nie możesz się już doczekać nowego rozszerzenia WoW, możesz przeczytać naszą zapowiedź The War Within, aby zobaczyć, co o nim pomyśleliśmy, lub sprawdzić naszą listę najlepszych dodatków do WoW, które poprawią Twoje wrażenia z gry aż do pełnej wersji gry ekspansję jeszcze w tym roku.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby otrzymywać codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych, lub skorzystać z naszego narzędzia do śledzenia ofert PCGN, aby skorzystać z świetnych ofert.

Źródło: www.bing.com