Poznaj historię swojej postaci z World of Warcraft dzięki kampanii #WarcraftStory


World of Warcraft zapoczątkowała trend na Twitterze, który ma na celu uczczenie swojej pełnej pasji, ekspansywnej społeczności.

Blizzard ogłosił #WarcraftStory, hashtag na Twitterze, aby „rozbudzić emocje od Wow fani” prowadzące do premiery Dragonflight. Wchodząc w interakcję z tym hashtagiem, World of Warcraft gracze będą mogli zobaczyć całość swoich Wow historia:

  • Kreacje
  • Najlepsze osiągnięcia

Te informacje zostaną udostępnione w formie historii przez Warcraft API, opowiadające historię ich ukochanej postaci w grze.

Oto jak wziąć udział w #WarcraftStory:

  1. Tweetuj szczegóły dotyczące twojej postaci: imię, królestwo, region.
  2. Pamiętaj, aby oznaczyć @Warcraft i użyj hashtagu #WarcraftStory.
  3. „Unikalne połączenie” między API Twittera a Warcraft API automatycznie znajdzie i skomponuje całą historię postaci i odeśle ją z powrotem do gracza „w formie skryby” w odpowiedzi.

Aby odblokować dodatkowe historie i treści, kontynuuj odpowiadanie na początkowe @Warcraft Tweet wezwania do działania. Każdy, kto użył hashtagu #WarcraftStory, otrzyma również powiadomienie na Twitterze, gdy Smocze światło dodatek rozszerzający zostanie usunięty jeszcze w tym roku.

Według komunikatu prasowego Blizzarda, Wow 350 000 osób tweetuje o grze „co najmniej trzykrotnie” od czasu uruchomienia Twittera w 2006 roku, a 66 000 osób tweetuje o grze co najmniej trzykrotnie od 2021 roku.

„Twitter Next oparł się na badaniach Twittera, analizując ponad 16 lat Wow rozmowa w celu prawdziwego zrozumienia czego Wow gracze dbają o to” – czytamy w komunikacie prasowym.

WoW Dragonflight wychodzi 28 listopada 2022.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6364bfa9fb934cd2b2e7ad5d8e6b2564&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Flearn-your-world-of-warcraft-characters-story-with-warcraftstory-campaign&c=12058929991604879312&mkt=fr-fr